PlayStation Plus Hizmeti Türkiye’de!

Tarih Tem 24 2012 - 3:18pm - Skaty
2194

Geçtiğimiz hafta kullanıcılar tarafından fark edilen PlayStation Plus hizmeti sessiz sedasız hizmete açılmıştı. Plus hizmeti PlayStation Türkiye resmi sitesinde tanıtımı yapıldı ve böylece resmen kullanıma açılmış oldu. Plus üyeliğin size kazandıracağı avantajları aşağıda bulabilirsiniz, detaylı inceleme ve fırsatları daha sonra inceleyeceğiz.

PlayStation Plus ile daha az ödeyerek daha çok oynayın. Oyunlar, içerikler, üyelere özel PSN özellikleri ve diğer üst düzey ve özel seçeneklerle PlayStation 3’ünüzden daha fazla faydalanmaya başlayın.

  • Oyunlar: sadece indirilebilir oyunlar ve popüler Blu-ray Disc oyunlarının dijital versiyonlarından oluşan ve abonelerin ekstra ücret ödemeden indirebileceği seçeneklerle PlayStation Plus artık daha da fazla avantaj sunuyor. Aboneliğinizin bir parçası olarak PlayStation Plus ile her zaman indirebileceğiniz en az 10 oyunun ve her yıl sunulan 45’ten fazla oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi): belirli PlayStation Network oyunlarını ve Blu-ray Disc oyunları satın almadan önce bir saat deneyin.
  • Automatic Update (Otomatik Güncelleme): Hiçbir şey yapmadan en yeni PS3 sistem yazılımı güncellemelerini ve oyunlarınız için güncellemeleri alın. Ayrıca Trophy Auto Sync (Otomatik Kupa Senkronizasyonu) özelliğinden faydalanabilir, geliştirilmiş Online Game Saves (Çevrimiçi Oyun Kayıtları) özelliğiyle ise hangi oyun verilerinin PlayStation Network’e otomatik kaydedileceğini seçebilirsiniz.
  • Oyun kayıtları için çevrimiçi depolama alanı: 150 MB’a kadar oyun kayıt yedekleme verilerini kolayca depolayın ve diğer PlayStation 3 sistemlerinden erişin. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için eu.playstation.com adresini ziyaret edin.
Oyun kayıtları için Online Storage (Çevrimiçi Depolama)

Oyun kayıtları için Online Storage (Çevrimiçi Depolama)

PlayStation 3 oyun verilerinizi kolayca çevrimiçi yedekleyin, saklayın ve bu verilere erişin.

PlayStation Plus ile oyun verileriniz emin ellerde. Üye olduğunuzda PlayStation 3 oyun kayıt verilerinizi çevrimiçi yedekleyip saklayabilir, böylece gönül rahatlığıyla eski oyunlara geri dönebilirsiniz.

Ayrıca bu oyun kayıt verilerini diğer PlayStation 3 sistemlerine aktararak, arkadaşınızın evine gittiğinizde ya da sistem değiştirmeniz gerektiğinde oyuna kaldığınız yerden kolayca devam edebilirsiniz.

Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi)

Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi)

Belirli PlayStation Network ve Blu-ray Disc oyunlarını satın almadan önce deneyin.

PlayStation Plus üyelerine özel olan bu özellikle, PlayStation Store’daki demolardan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi) ile tam oyunu indirebilir ve satın alıp almamaya karar vermeden önce, oyunu satın almışsınız gibi bir saat oynayabilirsiniz. Bu sayede çevrimiçi modlara göz atabilir, arkadaşlarınıza karşı oynayabilir ve bir saat boyunca normal oyunda yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bir saatin sonunda ise oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Ayda iki oyunu Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi) olarak indirebilirsiniz. Oyunu daha sonra satın aldığınızda, denemedeki ilerleme durumunuz ve kazandığınız trophy’ler aktarılır, böylece baştan başlamanıza gerek olmaz.

Automatic Update (Otomatik Güncelleme)

Automatic Update (Otomatik Güncelleme)

Trophy’lerinizi otomatik olarak senkronize edin, en son sistem yazılımını edinin, oyun güncellemelerini ve çok daha fazlasını indirin.

PlayStation 3’ünüzü en son sistem yazılımı güncellemesini ve oyun güncellemelerini otomatik olarak edinmesi için ayarlayın, tüm bu gönderiler PS3’ünüze parmağınızı bile oynatmadan gelsin.

Yeni bir yama yüzünden en sevdiğiniz oyunu bekletmenize veya en son sistem yazılımı güncellemesinin ne zaman çıktığını takip etmenize gerek yok, bırakın tüm bunları PS3’ünüz yapsın. Buna ek olarak Automatic Update (Otomatik Güncelleme) ile trophy’leriniz ve oyun kaydı veriniz otomatik olarak senkronize edilecek ve PlayStation Network’e kaydedilecek.

Sadece güncellemeler ve demoları almak istediğiniz zamanı belirleyin, PS3’ünüz açılacak ve siz oyun oynamak için açtığınızda hazır olması için otomatik olarak her şeyi indirecek.

Oyunlar

PlayStation Plus daha az ödeyip daha fazla oyun oynamanızı sağlıyor.

Her ay PlayStation Plus üyeliğinizi kullanarak PlayStation Store’dan belirli oyunları indirebilirsiniz. İndireceğiniz oyunları eski oyunların yer aldığı katalog, sadece indirilebilir yeni oyunlar ve Blu-ray Disc’te çıkan popüler oyunların dijital versiyonları arasından seçebilirsiniz.

Her zaman ekstra ücret ödemeden indirebileceğiniz en az 10 PlayStation Store oyunu bulabilirsiniz, ayrıca her dört haftada bir en az üç oyun değişir.

PlayStation Plus’a bugün kaydolursanız, yıl sonuna kadar abonelik ücreti karşılığında en az 45 oyun alabilirsiniz.

PlayStation Plus en iyi indirim seçeneklerinin yanı sıra simge ve dinamik tema şeklinde ekstra içerik sunar. Dahası, PlayStation Plus üyeleri mümkün oldukça özel demolara ve beta denemelerine herkese açılmadan önce erişebilirler, böylece arkadaşlarınıza satın almaları gereken bir sonraki büyük oyundan bahseden siz olabilirsiniz.

Üyeler ayrıca özel indirimli PlayStation Store içeriklerinden faydalanabilir; her ay güncellenen bu tekliflerden faydalanmayı sakın unutmayın.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • noname

    1 saat için 20-30 gb mı indirilir mi ya bari 2-3 saat olsaymis

  • gQx

    Ps3’ü olanlar plus üyeliği alabilir ama vita’da oyun bile yokken alınmaz.