PlayStation Plus, Özel Fırsatlarla Geliyor [GamesCom 2012]

Tarih Ağu 15 2012 - 4:46pm - Skaty
1634

Sony, GamesCom sunumunda PlayStation Plus‘ın PS Vita’da “çok yakında” kullanılabilir olacağını duyurdu.

PlayStation Plus hizmeti geçtiğimiz ay ülkemizde kullanıma sunulmuştu ancak üyelik satın alma işlemini PS Vita üzerinden gerçekleştiremiyorduk. Artık PS3’e ihtiyaç duymadan doğruca PS Vita üzerinden Plus işlemlerimizi yapabileceğiz.

Yapılan yenilikler arasında Plus bulut sisteminin boyutu 150MB’den 1GB boyutuna çıkarılması var, böylece artık Skyrim save datalarımızı yedekleyebileceğiz. PlayStation Plus, Avrupa’lı kullanıcılara 5 Eylül’den itibaren 2 haftalığına %25 indirimle satılacak ayrıca Red Dead Redemption PS3 oyunu da ücretsiz olarak indirilebilecek.

Özel indirimler ve çeşitli fırsatların sunulduğu bu özel PlayStation Network üyeliği, ülkemizde 3 aylık 29TL, 1 yıllık da 99TL’den satılıyor.

GamesCom 2012’de PlayStation Plus’dan Büyük Haberler Var

Daha az ödeyerek daha fazla oynayın: Harika tekliflerle dolu PlayStation Plus hizmeti artık daha avantajlı.

PlayStation 3’te birinci sınıf özellikler, özel teklifler, oyunlar ve içeriklerin sunulduğu PlayStation Plus’ın iyi olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun: yakında çok daha iyi olacak.

Abone olduğunuzda yumruklarınızı konuşturabileceğiniz Rock of Ages’in yanı sıra, Eylül ayından itibaren başarılı Machinarium’u, heyecan dolu Retro/Grade’i, yeniden hazırlanan klasik Double Dragon: Neon’u ve daha fazlasını ekstra ücret ödemeden indirebileceksiniz.

Daha fazlasını ister misiniz? Dead Space 2, MotorStorm Apocalypse ve LittleBigPlanet 2 gibi çok satan oyun seçeneklerine Rockstar Games’in destansı Western macerası Red Dead Redemption gibi yeni çok satan oyunlar katılacak. Büyük indirimler de PlayStation Plus’taki yerini alacak. Eylül 2012’nin ilk iki haftasında belirli oyunlarda yüzde 25’e varan fiyat promosyonları olacak.

PlayStation Plus hizmetinin PlayStation Vita’ya gelmesiyle, devrim niteliğindeki taşınabilir sistemin sahipleri de artık bu avantajlardan faydalanabilecek. Bir başka deyişle, dilediğiniz yerde muhteşem indirimlerin, oyunların ve içeriklerin tadını çıkarabileceksiniz. En iyisi de, mevcut üyeler PS Vita için PlayStation Plus’a ekstra ücret ödemeden abone olabilecek.

PlayStation Plus ve avantajları hakkında duyurulacak yeni haberleri beklerken, eu.playstation.com/playstationplus adresini ziyaret ederek üyelerin nelere erişebildiğini öğrenin ve bu heyecanı kendiniz yaşayın.

 

Tanıtım Yazısı Kaynak: tr.playstation.com

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da