PlayStation Plus Sonunda PSN Türkiye’de

Tarih Tem 13 2012 - 4:22am - Skaty
1756

Sony Türkiye’den çok güzel hareketler. İndirimli oyunlar ve çeşitli fırsatların sunulduğu özel PlayStation Plus üyeliği artık PlayStation Network Türkiye hesaplarında da kullanıma sunuldu. Böylece PSN hizmetinin verildiği ülkeler arasında Plus aboneliğinin olmadığı tek ülke Rusya kaldı.

Sony henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak forumlardan gelene bilgilere göre kullanıcılar Plus üyeliğini satın alabilmişler. Abonelik ücretleri ise 3 aylık 29TL, 1 yıllık 99TL olarak belirlenmiş. Aboneliği edinen kişiler, Deus Ex: Human Revolution, LittleBigPlanet 2 ve Renegade Ops gibi PS3 oyunlarını ücretsiz indirebildiklerini bildiriyorlar. PlayStation Vita için özel fırsatların olup olmadığı henüz netlik kazanmadı.

PlayStation Plus aboneliğinin PS Vita kullanıcılarına ne gibi avantajlar sunacağını hep birlikte göreceğiz.

Aşağıda PlayStation Türkiye’nin genel PS Plus tanıtım yazısını okuyabilir ve videosunu izleyebilirsiniz (İngilizce).

PlayStation Plus ile daha az ödeyerek daha çok oynayın. Oyunlar, içerikler, üyelere özel PSN özellikleri ve diğer üst düzey ve özel seçeneklerle PlayStation 3’ünüzden daha fazla faydalanmaya başlayın.

  • Oyunlar: sadece indirilebilir oyunlar ve popüler Blu-ray Disc oyunlarının dijital versiyonlarından oluşan ve abonelerin ekstra ücret ödemeden indirebileceği seçeneklerle PlayStation Plus artık daha da fazla avantaj sunuyor. Aboneliğinizin bir parçası olarak PlayStation Plus ile her zaman indirebileceğiniz en az 10 oyunun ve her yıl sunulan 45’ten fazla oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Full Game Trial (Tam Sürüm Oyun Denemesi): belirli PlayStation Network oyunlarını ve Blu-ray Disc oyunları satın almadan önce bir saat deneyin.
  • Automatic Update (Otomatik Güncelleme): Hiçbir şey yapmadan en yeni PS3 sistem yazılımı güncellemelerini ve oyunlarınız için güncellemeleri alın. Ayrıca Trophy Auto Sync (Otomatik Kupa Senkronizasyonu) özelliğinden faydalanabilir, geliştirilmiş Online Game Saves (Çevrimiçi Oyun Kayıtları) özelliğiyle ise hangi oyun verilerinin PlayStation Network’e otomatik kaydedileceğini seçebilirsiniz.
  • Oyun kayıtları için çevrimiçi depolama alanı: 150 MB’a kadar oyun kayıt yedekleme verilerini kolayca depolayın ve diğer PlayStation 3 sistemlerinden erişin

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • omer

    EN KISA ZAMANDA VITAYADA GELMELI.HEMEN UYELIK ACTIRIRIM.

  • emrah

    isallah