PS Vita 2.01 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Tarih Ara 4 2012 - 4:13pm - Skaty
1660

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve büyük yeniliklerin yanı sıra Vita’yı da Türkçe yapan 2.0 yazılım güncellemesi bir takım sorunlar da barındırıyordu. Sony gelen geri bildirimler üzerine 2.01 güncellemesini kullanıma sundu.

2.01 Yazılım güncellemesi, Plus üyelerine özel otomatik kaydetme ve bulut özelliğinde meydana gelen bazıları hataları gideriyor ve Sony’nin belirttiği üzere sistem istikrarını arttırıyor.

Sonuç olarak 2.01 güncellemesi gözle görülür bir yenilik getirmemekte ancak online özellikleri kullanabilmek için güncellemeyi yapmanız gerekiyor. Güncelleme esnasında hata alan kullanıcılar dns ve proxy ayarlarını otomatik yaparak deneyebilirler, eğer zaten otomatikse manuel olarak değiştirmeleri sonuç verebilir. Teknik destek için forumumuzu da kullanabilirsiniz.

*PSN ve İnternet Tarayıcısındaki yavaşlık sorunu devam ediyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://www.facebook.com/muhittinipek Mui De Janeiro

  internet ve psn hızı ayaklar altında hala 1 saat bekliyorum sayfalar açılsın diye. psn desen bazen giriyor bazen girmiyor. rezillik.

  • Gökhan

   Bende de aynı sorun var. Daha önceden bu sorunun modemle ilgili olduğunu görmüştüm ama senin yorumu görünce fikrim değişti.

 • Cybercider

  Psnde bi değişiklik yok aynı şekilde :D Benim merakım acaba PSVita istenilen şekle hangi güncellemede gelecek? herhalde 30.xxx versiyonunda istediğimiz gibi olur :D Ona da ömrümüz yeterse tabi….

 • Ilke8582

  %2 de kaldı yüklenmiyor

 • ulgen

  bence  hack e  karsi bir   guncelleme…gecen  briisi bazi dosyalara  ulastim vs  diye  aciklama  yapmisti..ondan  olabilir

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=597450318 Alkım Çetin

  benim vita güncellemeye hiç başlamadığı gibi bir de kilitleniyor, aslında versiyon 2.00 olduğundan beri hiçbişeyi güncelleyemez oldum

 • http://www.facebook.com/muhittinipek Mui De Janeiro

  psn bağlantı sorunu giderilmiş gibi çok hızlıydı bu akşam..