PS Vita FIFA 13 İlk Oynanış Videoları Sızdı

Tarih Eyl 24 2012 - 8:19pm - Skaty
1940

FIFA 13’ün PS Vita sürümüne ait olduğu söylenen bir takım videolar yayınlandı. Bu videoların henüz Vita sürümüne ait olup olmadığı kanıtlanmış değil ancak bakmakta yarar var.

İlk bakışta bazı görseller ve animasyonlar yenilenmiş gibi gözükse de oynanış videolarına baktığımızda çevre detaylarının FIFA Football’dan çok farklı olmadığını, yan hakemlerin oyun başladığında ortadan kaybolduğunu ve seyircilerin de aynı tek düzelikte olduğunu görebiliyoruz. Oyuncu yüzlerinde FIFA Football’a göre bazı değişiklikler var gibi gözüküyor ancak bu konudaki yorumu size bırakacağım. Saha içinde görünen FIFA 13 logoları da videoların sahte olma olasılığını düşürdüğünü söyleyebilirim.

EA’nın Vita Most Wanted için ne kadar özenli yaklaştığını önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Hal böyle olunca oyuncular diğer Vita oyunlarında da aynı hassasiyeti görmek istiyor. Umarız bu görüntüler gerçek FIFA 13’e ait değildir, 28 Eylül’e az bir süre kalmışken daha iyi bir sonuç için dişlerimizi sıkıyoruz.

 INTRO:

SAHAYA GİRİŞ:

VITA MENÜLERİ:

OYUN İÇİ – İNGİLTERE-ALMANYA:

YAKIN GÖRÜNTÜLER:

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  Yalnız benim anlamadığım şey adamın maçta tuşlara basmaması. Bu nasıl oluyor?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Video açıklamasında CPU vs CPU demiş. 

 • oa1907

  Fake ya fake skaty kaç defa dicem :D menulerın oldugu vıdeoda 0:37 saniyeye bak o müzik fifa footballdaki müzik kısacası fake

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Menü müzikleri daha önce de aynı kullanıldığı olmuştu galiba. Bazılarını aynı kullanabiliyor EA. Oyun içindeki reklam panolarında FIFA 13 yazması çok kafa karıştırıyor.

 • oa1907

  benim görüşüm ustaca bir montaj daha farklı oz. olacagı onceden belirtilmişti.mesela dokunmatik ekranla sahada gezme vs

 • oa1907
  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Umarım dediğin gibidir.  Yoksa bu oyun Vita’nın alnına başka bir kara leke sürecek :)

 • şükrü

  umarım bu gerçek değildir :D sadece bunu söylüyorum yan hakem olsun yahu seyirciler bi hareket etsin en önemliside korner bayrağı bile iğrenç fifa footbalda rengi bile ofsayt :D haksızmyım alakası yok pspdeki pes 6 da bile korner bayrağı dalgalanıyordu yahu :D

 • şükrü

  yani nerdeyse ps3 e birebir kaliteyi yakalamışken bazı böyle ufak detayları atlaması ea nın akıl almaz bi durum yani işin içinde olmadığım içinde büyük konuşmak istemiyorum:D belkide çok zor bi olay bilemiyorum..yani ilk sırada beklediğim oyun oldugu için çok hassasım k bakmayın :D

 • http://www.facebook.com/yunus.ozer.547 Yunus Özer

  Yani eğer oyun böyleyse tam bir hayal kırıklığı olur ilk oyunun üzerine fifa 13 kapağı koyup piyasaya sürecekler. İşin ilginç tarafı ortada onca Fifa 13 videoları dönerken neden bugüne kadar Vita sürümüne ait bir video çıkmadı ayrıca PSN de PS3 sürümünün satışı açılmışken neden vita sürümünün satışı yok, hani PS3 sürümünü satın alanlar vita sürümünede bedava sahip olacaktı yani bu video bence gerçek olabilir arada sürecekler piyasaya millete yeni vita oyunu diye kakalayacaklar bizde keriz gibi gidip alacağız eğer oyun bu şekildeyse PS VİTA ciddi şekilde aşağılanmış olur.

 • Umutcan

  Beyler doğru bunlar ve düzgün inceleme videosu
  http://www.youtube.com/watch?v=Hn7mW2vyF_k
  EA yakışmadı bu yaptığın.