FIFA 13 Ödüllü Lig Maçları Başladı!

Tarih Haz 27 2013 - 2:23am - Skaty
5094
Güncelleme: 09 Temmuz 2013

Snorlax: 26 takımlı bir lig maratonu olacak. Herkes istediği takımı seçmekte serbest (milli takımlar hariç tabi). Ligdeki herkes birbiriyle 2'şer maç oynayacak, ligi birinci bitiren kişi şampiyon olacak. Maçlar 6 dakika üzerinden oynanacak. Maçlardan sonra herkes bu konu üzerinden maç sonuçlarını paylaşacak. Ligi aksatanlar ligden çıkarılıp yerlerine yedekler yerleştirilecek. Katılımcı: 26 Kişi   Detaylar: http://goo.gl/o5iIe

ps-vita-fifa-odullu-turnuva

PSVitaTürkiye Forum Kupaları kapsamında başlattığımız etkinliklerimizin ilk turnuvası başlıyor, kaydınızı şimdi yaptırabilirsiniz.

FIFA 13 turnuvasını Snorlax organize ediyor, mesajını aşağıda bulabilirsiniz:

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki forumumuzda ödüllü turnuvalar başlamak üzere ve bunların ilk ayağında bir FIFA 13 turnuvası var. Bunun için de FIFA 13’ü olan arkadaşlarla online lig oluşturup kıyasıya bir mücadeleye gireceğiz. Kiminin amacı en iyi olduğunu kanıtlayabilmek ve bunu etrafındakilere göstermek, kiminin amacı Vita’sı için güzel bir FIFA kaplaması kazanmak olacak. Kiminin amacı ise güzel maçlar çıkartarak eğlenmek olacak. Aslında hepimizin amacı aynı; eğlenirken kazanmak, kazanırken eğlenmek :)

Bu heyecanlı turnuvaya katılmak isteyenler için katılım şöyle olacak: Katılmak isteyenler bu konu başlığı üzerinden başvuracak, başvurular bitip katılımcılar belirlendiğinde online ligin adı ve şifresi o kişilere özel mesaj yoluyla iletilecek.

İlgili konuya gitmek ve kayıt yaptırmak için tıklayın.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • ST0P

  PSN ID : melikfatih78

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Resme tıklayıp forumdaki konuya yazmalısın STOP, kayıtlar forum konusundan yapılıyor :)

 • ttberk

  abi ben bişey sorucam fifa 13 ü nasıl güncelliycez de en son versiyon olucak?

 • adem

  id:adem147536914753

  • adem

   lütfen admin abicim ben cekilisede katildim