Flickr Uygulaması Çıktı

Tarih Oca 19 2012 - 10:59pm - Skaty
1190

PS Vita ile Fotoğraf Paylaşımı Çok Kolay Olacak

PS Vita sadece bir oyun cihazı olmayacak” demişti Sony. Sözünü tutmakta kararlı gözüküyor. PS Vita henüz Avrupa ve Amerika’ya çıkmamasına rağmen, uygulama ağı hızla genişliyor.

PS Vita üzerinden sosyal ağlara kolayca bağlanabilmek için özel uygulamalar hazırlanıyor. Twitter’dan sonra popüler fotoğraf paylaşım sitesi Flickr için de bir uygulama yayınlandı. Eğer PS Vita’nızı aldıysanız PSN’den hemen uygulamayı indirebilirsiniz. Dili ingilizce ve indirmek ücretsiz.

PlayStation Vita uyumlu, Facebook, Skype ve Foursquare uygulamaları da Sony tarafından duyurulmuştu. 22 Şubat PS Vita çıkışında indirilebilir olması bekleniyor.

Bu uygulamaların arasına acilen YouTube’un de eklenmesini bekliyoruz, çünkü 5” AMOLED ekrana sahip bir cihazda video izlemenin keyfi ayrı bir güzel olacak.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Hezarfenburak

    PSP’nin video izlerken görüntü kalitesine hayran kalmıştım zamanında, Vita’da çok rahat keyifle film izlerim HD olarak diye düşünüyorum. Gerçekten video izlemek ayrı bir güzel olacaktır =) Flash desteğini de alırsa zaten bomba =) vee son 1 gün =)