PS Vita “God of War: Redemption” Sızdırıldı (Söylenti)

Tarih Haz 23 2013 - 2:12pm - Skaty
3230

ps-vita-god-of-war-redemption

Bu sabah ortaya çıkan bir görsel Redemption adında yeni bir God of War oyunu söylentilerini başlattı. Görselde yer alan logolara bakıldığında oyunun PS4 ve PS Vita‘ya geliştirildiği görülüyor, geliştirici de her zaman olduğu gibi Santa Monica Stüdyoları.

Aynı kaynaktan PS4’e hazırlandığı iddia edilen JAK IV‘e ait bir söylenti daha bulunuyor. Sony, yaklaşan GamesCom fuarında yeni oyunlar duyurulacağını açıklamıştı. Bu görseller bu oyunlardan olabilir ya da fan yapımı bazı çalışmalar da olabilir, bekleyip göreceğiz.

Cross-Play’i de içinde barındıran yeni bir GOW oyunu sizce de harika olmaz mıydı ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • eleconus

  Çok güzel bir haber; )

 • cloudcaelum

  Bence bu resimler fake, ama gerçek olmasını isterim orası ayrı.

  • barkın

   Kendi fikrini söylemişsin ama ayrıntılı bir şekilde söylermisin neden çıkmayacak.Bu teorini neye dayanarak söylüyorsun merak ettim bize açıklık getir

   • cloudcaelum

    Tabii ki. Öncelikle Santa Monica Order 1886 adlı PS4 oyunu için Read at Dawn ile birlikte çalışıyor ve Santa Monica’nın için de sadece bir grup var diye biliyorum, yani 2. oyun için çalıştıracakları bir ekip mevcut değil. Ya da bildiğimiz epik GOW değilde, mini bir oyun olabilir, Vita’ya da gelecek olması bunuda akıllara getiriyor. Çünkü hem PS4 hemde Vita’Ya gelecek bir oyun aynı oyun olamaz, aradaki donanım farkında dolayı.

    • barkın

     tamam haklısın ama donanım farkı vita için küçük bir mesele oyun aynı belki olur çünkü croos buy croos play için kendi yapımından biroyunla devrim etkisi bir yapcaktır heleki GOW gibi konsol sattıran bir oyin ise işini aceleye getirecektir sony çıkarması şart çünkü vitanın satım durumu pek iyi değil.

    • asd

     Oyun aynı oyun olur donanım farkı mesele değil çünkü aynı oynu alıp vitaya koymuyorlar kaplamalar ışıklandırmalar vs.. leri vitaya göre ayarlayıp oyunu port ediyorlar bknz: nfs oyun aynı oyun ama binalar daha az kaplamaların yansıtması yok trafik az böylece farklı donanımlarda çalışan aynı oyun.. Ps vita için ekstradan bir ekibin çalışması gerekmiyor SM nin yaptığı GOWu x bir firma 1-2 ay içerisinde vitaya port edebilir..Büyük ihtimalle sony tüm kozlarını birden ortaya sürmek istemiyor..

     Piyasaya cıkıcak bir çok oyun var gowu bunlarla aynı anda sürerse diğer oyunların satışını kıracaktır. Büyük ihtimalle gowu piyasanın sakin kaldığı bir dönemde öne sürecektir nede olsa sağlam bir koz her ne kadar sizin düşündüğünüz kadar olmasada personadan daha fazla sattıracağını sanmıyorumm..

 • gQx

  İlla bir gow çıkacak vitaya kim gow satın almaz ki para basar bu oyun sony’yi teşvik etmek mi lazım anlamadık..

 • Harun

  PSP DE oynadığım en iyi oyundu en iyi grafiği olan oyunda oydu bence psp’de vita’ya çıkacak olursa konsolcuların kapısında yatarım :D