PS Vita İçin 3.12 Güncellemesi Yayınlandı

Tarih Mar 25 2014 - 11:30am - Skaty
2376

3.10-guncellemesi-ps-vita

Dikkat!    3.01 TN-V kullanıcıları, kullandığınız özellikleri kaybetmek istemiyorsanız şimdilik versiyonunuzu güncellemeyiniz.

Güncelleme:

3.10’da görülen bazı hatalar sebebiyle hataların giderilmesi için bugün 3.12 yazılımı yayınlandı.

3 Aylık uzun bir aradan sonra PS Vita yeni güncellemesini yayınladı. Getirdiği yeniliklerin başında, PS Vita’daki 100 uygulama limitinin kaldırılması geliyor, artık 500 uygulama ikonu ana sayfada barındırılabilecek.

Sesli Mesajlar

Yeni eklenen bu fonksiyon arkadaşlarınıza sesli mesaj gönderme ve alma özelliği getiriyor. Aynı özellik PS4’de de mevcut, dolayısıyla PS4-Vita arasında da sesli mesajlaşma yapılabilecek.

Yeni Ebeveyn Kontrolleri

Yeni ebeveyn kontrolleri PS Store’e erişimi kısıtlayabilecek ve yaş tablosuyla çocuk için daha kolay ayarlama yapılabilecek

Takvim

Yeni takvim uygulamasıyla etkinlikler oluşturulabilecek. Uygulamanın Google Calendar ile senkronizasyonu mümkün, ayrıca etkinlik paylaşması için arkadaşlarınıza da davet gönderebiliyorsunuz. Oyun çıkış tarihleri ve Partyler için kullanılabilir :)

İçerik Yöneticisi

Hafıza kartınızda ne ? ne kadar ? yer kullanıyor, bunun takibi artık daha kolay olacak. İçeriklerin ayrı ayrı alan kullanımı görüntülenebiliyor.

Müzikler

İçerik yöneticisi ile bir cihaza bağlandığınızda müzikler arasından arama yapıp, Vita’ya aktarmadan doğruda çalıştırabileceksiniz. Kablosuz içerik yöneticisi kullanımı için tıklayın.

Videolar

Aynı şekilde bağlandığınız bir cihazdaki videoları aktarmadan izleyebilir ve onları boyutlarına göre sıralayabilirsiniz.

Fotoğraflar

  • Fotoğraf görüntüleme sırasında otomatik olarak döndürülmesi özelliği eklendi.
  • Panaromic fotoğraf çekimi için FreeForm özelliği eklendi.

Ayarlar

  • Yaz saati uygulaması için otomatik ayarlama seçeneği eklendi.
  • Uyku moduna geçiş ayarları için 30 dakika seçeneği eklendi.
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da