PS Vita İçin Farklı Bir PES Geliştiriliyor!

Tarih May 30 2012 - 7:26pm - Skaty
2968

Geçtiğimiz haftalarda Konami, PES 13’ün Vita’ya gelmeyeceğini ancak, daha sonra Vita’ya özel farklı bir PES’in hazırlanma ihtimali konusuna olumlu baktıklarını duyurmuştu.

Naoya Hatsumi, Brezilya’da yapılan basın konferansında yeni nesil PES ve PES’in Vita sürümü hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni Nesil PES, Fox Engine ile Gelebilir

Hatsumi: “Yapmaya çalıştığımız şey, yeni nesil ile birlikte PES’in tacını geri almak. Amacımızı gerçekleştirmek için de yeni bir oyun motoruna ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz.”

Evet yeni bir oyun motoruna ihtiyacımız var. Fox Engine‘i duymuş muydunuz ? Onlarla yakından ilgileniyoruz.

Yeni oyun motorunun yeni nesil Pro Evolution Soccer’i nasıl şekillendireceği merak konusu. Hatsumi açıklamalarının devamında, PES’in Vita akıbeti hakkında önemli bilgiler verdi.

Vita İçin PES Hazırlıkları Var

Hatsumi: “Vita’da hiçbir zaman PES’in olmayacağını söylemiyoruz. Şu an Vita için geliştirilen bir PES var, elbette. Ancak bu PES 13 için olmayabilir. “

Hatsumi’nin açıklamalarını özetleyecek olursak şu an Vita için hazırlanan bir PES oyunu var. Ancak bu oyunun yeni oyun motorunu kullanıp kullanmayacağı ve de PES 13 döneminde çıkıp çıkmayacağı belli değil.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • by esrarengiz

    Ohh bee.İnşallah Türkçe olur