PS Vita İçin FIFA 14 Resmilik Kazandı [E3 2013]

Tarih Haz 11 2013 - 11:16pm - Skaty
1942

fifa 14 ps vita

Futbol severlerin merakl beklediği haber bugün geldi ve FIFA 14‘ün PS Vita’daki varlığı resmilik kazandı.

EA, E3 konferansını gerçekleştirdi ve FIFA 14’ün tam olarak hangi platformlara çıkacağını duyurdu. Hatırlayacaksınız oyunun ilk duyurusu gerçekleştiğinde tam olarak Vita’nın adı geçmemişti. Bu haber ile artık yüreklere su serpilmiştir umarım :)

FIFA 14’ün PS Vita’ya çıkmaması düşünülemezdi çünkü yeni nesil el konsolları arasında EA en çok Vita platformundan kar ediyor. Oyunun çıkıp çıkmamasından çok yeni gibi yenilikler getireceği gündemde olmalı. Zira FIFA Football ile FIFA 13 arasında küçük bir makjak dışında geliştirme yaşanmamıştı ve bu da haliyle oyuncuların tepkisine yol açmıştı. Bu kez EA’nın oyunu özelliklerini kırpmadan Vita’ya getirmesini umuyoruz, en azından Most Wanted’de yaptığı kadar. Çıkış tarihi olarak FIFA 14’ün eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Siz de beklentilerinizi yazın, sesinizi duyurun.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Hasan

    Bu senede değişiklik yapmassaki içime öyle doğuyor,bir daha Vita için FİFA işi biter…!

  • Yüksel Durna

    inşallah fifa 13 de yaptıkları makyajlamayı bu oyunda devam ettirmezler.. fifa 13 dede birçok vasat olay var.. kaleciler zombi gibi hemen hemen her şut gol oluyor.. açtıgın 3 ortadan ikisi gol oluyor. .fifa 14 de adam gibi bir revizyon şart..