PS Vita Yine mi Unutuldu ?

Tarih May 16 2013 - 2:06pm - Skaty
1102

ps-vita-gran-turismo-6

Dün gerçekleşen Gran Turismo 6 etkinliğinde Sony ağır toplarını meydana döktü. GT6, birçok yenilikle PlayStation 3 için duyuruldu. Peki GT6 için dosya kapandı mı ? Hayır. Oyunun hala PS4 ve Vita için duyurulma ihtimali var.

Serinin yaratıcılarından Kazunori Yamauchi, GT6 için PS4 sürümünün akıllarının bir köşesinde durduğunu ve bunu düşündüklerini söylüyor. Ayrıca PS3’deki GT6 kayıtlarının PS4’e aktarılması için de planlarının olduğunu ekliyor. Bu durumda akıllara gelen soru: PS Vita için GT6, PS4 için mi bekletiliyor ? PS4 ve Vita arasındaki etkileşimin çok önemli olacağını Sony her fırsatta dile getirmişti, belki de oyunu bu ikili için bekletiyor olabilirler.

Açıkça belirtmeliyim ki Gran Turismo 6, PS4 için de duyurulduğunda hala Vita’nın lafı geçmezse Sony’nin bu konsola olan beklentilerinin çok aşağı seviyelere düştüğü anlamına gelir. Bu da Vita’nın geleceği için büyük bir hayal kırıklığı demek oluyor.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Egin

    Gelmeyeceğini söylemiştim. :)

  • Emrah

    Yav salla gt6 yı gözünüzü sevem.Başka oyunmu yuok.Yarış oyunu töbe töbe..Gelmesin.Bize borderlands gibi gta gibi oyun lzm.

  • Ahmet

    Fifa 14 bile gelecek vitaya gereksiz bunlar…