“PS Vita İçin Hazırlanan Bir God of War Yok”

Tarih May 8 2012 - 2:38pm - Skaty
1894

Geçtiğimiz hafta duyurulan God of War: Ascension’un takım başkanı Todd Papy, Vita için hazırlanmakta olan bir God of War yapımının olmadığını bildirdi.

Twitter hesabına gelen bir soru üzerine açıklamada bulunan Todd Papy; “Şu an PS Vita için hazırlanmakta olan bir GOW yapımı yok. Hatta bunun üzerine konuşmadık bile, tamamen GOW Ascension üzerine odaklandık”  şeklinde konuştu.

Sony Santa Monica Stüdyolarından Vita için bir GOW hazırlama girişimi henüz göremedik. Belki de PSP’deki GOW serisini hazırlayan üçüncü parti Ready at Dawn Stüdyoları bu işe bir el atabilir. Vita’nın piyasaya iyice oturmasının ardından bir GOW hazırlanmaması için bir sebep yok.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Hiperonur

  OOhhhoooo siz iyi oyun yapmadıktan sonra pisaya nasıl otursun ki ….

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  Ready At Dawn stüdyoları ev konsollarına oyun hazırlıyor. Oyunları daha tanıtmadıklarına göre 2013’te hiçbir GOW oyunu görmemiz çok yüksek bir ihtimal. 

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Santa Monica PS4 ile de çok yoğun günler yaşayacak gibi, bu yüzden Vita için bir GOW’a hiç el atamayabilirler. Bu yüzden pası tekrar Ready at Dawn’a atma durumu yaşanabilir. 2013’de Vita da GOW görme ihtimalimiz düşük katılıyorum.

 • berke

  çıktıııı

  • rertrter

   trr