PS Vita İçin MotoGP 13 Duyurusu Yapıldı

Tarih Oca 14 2013 - 8:23pm - Skaty
1226

motogp13

İtalyan oyun geliştiricisi Milestone, MotoGP serisinin yeni oyununu PlayStation®3, Xbox360®, Windows PC and PlayStation Vita® platformları için duyurdu.

Pazarlama müdürü Luisa Bixio, 4 yıl aradan sonra yeni MotoGP oyununu duyurmaktan mutlu olduklarını söyledi ve  tüm lisansların ellerinde bulunduğunu, bunları yeni geliştirme sürecine katacaklarını ekledi. Bixio’nun açıklamalarına göre MotoGP 13, eski MotoGP’lerin en iyi özelliklerini barındırdığı gibi yeni birçok deneyimi de beraberinde getirecek.

Oyun, MotoGP 2013 sezonunun tüm pistlerini, araçlarını ve sürücülerini bünyesinde barındıracak. Ayrıca Milestone, oyunun grafikleri, sesleri, fizikleri, araçları ve çevre düzenlemelerini yeniden inşa etmek için yeni bir oyun motoru kullandıklarını belirtiyor. Oyunun modları hakkında detaylı bilgiler henüz yok ancak MotoGP 2013 World Championship, IRTA Test, Quick Race, Career Mode ve Multiplayer modlarının olacağı netlik kazandı. Multiplayer modunda farklı etkinliklerin oluşturulabileceği ve Career modunda third ve first person özelliklerinin bulunacağı bilgisi de var. Oyunun çıkış tarihi ise 2013’ün sonlarında olması bekleniyor.

F1’den daha kaliteli bir yapım geleceğini umalım ve aşağıdaki duyuru videosunu izleyelim.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • UMBUT

    Aynen öyle ,F1’den daha kaliteli olacağı aşikar, zaten F1 için Milestone Vita’dan vazgeçtiğini duyurmuştu.