Mortal Kombat Resmi Tanıtım Videosu Yayınlandı

Tarih Şub 15 2012 - 6:45pm - Skaty
1510

Mortal Kombat ilk resmi tanıtım videosu yayınlandı.

Dövüş oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan biri olan Mortal Kombat, Vita için NetherRealm Studios tarafından hazırlanıyor. Oyunun geçen hafta yapılan resmi duyurusundan sonra ilk kez oyuna ait bir video paylaşıldı.

Oyun port olmasına rağmen, Vita sürümünde herhangi bir kırpmaya gidilmeyecek. Aksine PS Vita’nın yenilikçi kontrolleri ile birleşerek daha farklı deneyimler sunacak. FPS değerinde de bir kayıp söz konusu değil, oyun tam 60 FPS‘de çalışabilecek. PS Vita’nın dokunmatik ekranını X-Ray saldırıları ve Fatality‘lerde sıkça kullanacağız. Orjinal sürümünde bulunan özel karakterler Freddy Krueger, Kenshi Skarlett ve Kratos, oyunun Vita sürümünde de bulunacak. Sixaxis özelliklerinin Mortal Kombat‘a nasıl dahil edildiği ise merak konusu. Oyuna dair ilginç bir başka detay ise ekranda biriken kan damlalarını dokunarak temizleyecek olmamız, görünüşe göre NetherRealm, oyunu gerçekten hissetmemizi istiyor.

Paylaşılan diğer bilgilere baktığımızda, oyunu çalıştırabilmek için hafıza kartında 4MB boş alana gereksinim duyacağımızı ve maalesef PS3 ile cross-platform oyun desteği olmayacağını öğreniyoruz.

Oyunun 2012’nin bahar aylarında çıkması bekleniyor.

İşte paylaşılan ilk video:

İkinci bir video daha

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da