PS Vita Oyun Cenneti “2” Yakında…

Tarih Tem 18 2012 - 5:09pm - Skaty
1462

Yeni oyunların duyurulduğu “PS Vita Oyun Cenneti” etkinliklerinin ilki mart ayında yapılmıştı. Bu etkinlikte Dokuro, Super Robot, Phantasy Star Online 2 gibi oyunlar Vita için duyurulurken aynı zamanda MGS: HD için çıkış tarihi, Street Fighter x Tekken ve Persona 4 The Golden gibi oyunlar hakkında da önemli bilgiler paylaşılmıştı. Bu etkinlikte ağırlıklı olarak Japon oyunlarına değinilmişti.

Sony bu etkinliklerin devam edeceğini ve ikinci etkinliğin haziran ayında yapılacağını bildirmişti ancak gerçekleşmedi. Resmi PlayStation forumlarında kullanıcıların tarih hakkındaki meraklarını dile getirmeleri üzerine SCE CEO’su Hiroshi Kawano, ünlü Japon dergisi Famutsu’ya verdiği röportajda bu konuya da değindi.

Kawano, net bir tarih veremeyeceğini ancak iki etkinlik arası zamanın çok fazla olmasını istemediğini bu sebeple yakın zamanda gerçekleşebileceğini açıkladı. Ayrıca bu kez daha büyük yapımların duyurulacağına da söz verdi. Yeni yapılacak etkinliği de ilkinde olduğu gibi size aktarmaya çalışacağım, ikinci etkinlikte batı oyunlarına daha fazla ağırlık verilmesi bekleniyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da