PS Vita Real Boxing İçin Tahmini Çıkış Tarihi ve Yeni Detaylar

Tarih Ağu 17 2012 - 2:09pm - Skaty
1318

Geçtiğimiz aylarda Vivid Games tarafından duyurulan yeni PS Vita oyunu Real Boxing için yeni video ve ekran görüntüleri yayımlandı.

Vivid Games, oyunun PS Vita için hala hazırlanmakta olduğunu, çıkışının iPhone 5 ile birlikte olabileceğini söylüyor. Oyun hakkında bildiklerimiz henüz çok net değil, Grafik gücünü Unreal Engine’den aldığını ve de gerçekçi fizik kurallarının oyuna daha iyi yansıtmak için motion capture tekniğinin kullanıldığını biliyoruz. Oyuncumuzu ayakkabısından, dövmesine kadar özelleştirebileceğimiz, yeni oyuncu ve mekanları da görev kulelerini tamamlayarak açabieceğimiz verilen bilgiler arasında.

Oyunuun IOS 6 optimizasyonu üzerinde çalıştıkları belirtiliyor, böylece tahmini bir çıkış tarihi  vermek mümkün oluyor. Önümüzdeki yıl sonuna doğru oyunun piyasaya çıkması muhtemel. Motion Capture gibi pahalı bir tekniğin oyunda kullanılması da bizde kaliteli bir yapım geleceği beklentisi oluşturuyor ancak oyunun Vita’daki derinliği ve kontrol kabiliyetleri IOS platformlarından farklı olacaktır, bu yüzden çıkış için IOS 6’dan sonraki bir tarihe odaklanmak da yerinde olabilir.

THQ oyunlarının PS Vita henüz geliştirilmeyeceğini size duyurmuştum, bu yüzden kapalı salon sporlarında Vita’da bir eksiklik hissedileceği kesin, belki de Vivid Games bu boşluğu görmüş ve fırsatı değerlendirmek istiyordur. Kaliteli bir yapım Vita’da kalıcı bir taht oluşturabilir, bekleyip göreceğiz.

Oyunun resmi sitesinde bazı ekran görüntülerine de göz atabilirsiniz.

İşte yeni teaser:

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da