PS Vita’da LittleBigPlanet Karting Umudu Devam Ediyor

Tarih Eyl 25 2012 - 5:30pm - Skaty
1228

Kasım ayında PlayStation 3’e çıkış yapması beklenen LittleBigPlanet: Karting neredeyse bitmek üzere, United Front Games‘in dediğine göre oyuna son rötuşlar yapılıyor.

Oyunun ilk duyurusu yapıldığından beri PS Vita’ya da geleceği yönünde söylentiler  dönem (1) dönem (2) patlak (3) veriyordu. Bu kez yapımcı ekibin başı Jen Timms, oyunun farklı platformlara da gelebileceğini ancak henüz taşların yerine oturmadığını söyledi. Oyunun PS Vita’ya gelip gelinmeyeceği sorulduğunda da  “Biliyorsunuz, bu oyunu getirmek için mantıklı bir platform.” şeklinde cevap verdi ve devam etti; “Dürüst olmak gerekirse şu sıralar başımızı eğdik ve oyunun PS3 sürümünü bitirmeye ve yapılabilecek en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ancak dediğim gibi oyun için o kadar çok yer var ki, özellikle bir el konsolunda görmek güzel olabilirdi, bekleyip göreceğiz konuşmak için çok erken.

Sanıyorum bu günlerde Vita’ya çıkışını yapan LittleBigPlanet’in, satış rakamları durgunlaştığında Vita’da karting oyununa dair bilgiler tekrar gündeme gelmeye başlar.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Taylanalim

    vita için bu oyunu çıkarmanın çok erken olduğunu söylüyor. minimum martta gelir bu vitaya anca.