PS Vita’nın İlk Türkçe Oyunu Belli Oldu

Tarih Şub 13 2013 - 7:18pm - Skaty
1494

sly cooper ps vita

Sony, sadece PlayStation 3 (PS3) ve PlayStation Vita (PS Vita) için piyasaya sürülecek olan Sly Cooper: Thieves in Time’ın 27 Mart 2013, Çarşamba günü tüm Avrupa çapında eş zamanlı olarak sunulacağını açıkladı. Serinin dördüncü yapımı, Centilmen hırsız Sly’ın, sadık yardımcıları Bentley, Murray ve ajan Carmelita Fox ile Paris, feodal Japonya ve ortaçağ İngilteresi’nde büyük macerasını konu alıyor.

PS VITA’DA ILK KEZ BIR OYUN TüRKÇE OLUYOR

Sly Cooper: Thieves in Time, sadece PS3(tm) ve PS(R) Vita’ya özel geliştirildi. Her iki format için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen oyun, PS(R) Vita sahiplerini iki kez sevindiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time, geçtiğimiz yıl tüm dünyaya tanıtılan Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PS(R) Vita’nın ilk Türkçe oyunu olma unvanını da taşıyor.

CROSS BUY VE CROSS PLAY UYUMLU OLUŞUYLA DA AVANTAJLI

Sly Cooper: Thieves in Time, oyunculara, PS3(tm) ve PS(R) Vita arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyarak, oyun deneyimini kesintisiz olarak birlikte yaşayabilecekleri eşsiz bir platform sunan Cross-Play ve Cross-Buy özelliğine sahip. Bu sayede, her iki sistemin de online toplulukları, bu eğlenceye kendi PS(R) Vita’ları ya da PS3(tm)’leri üzerinden ortak olabiliyor.

KARAKTERLER ARASI GEÇİŞ, YENI SİLAHLAR, RENKLI VE SüRüKLEYICI
BöLüMLER

 

    Sly Cooper serisinde yer alan birçok karakterin kullanılabildiği yeni oyunda, karakterler arası geçiş yapılabiliyor. Oyuncuların kullanabileceği birçok farklı silah, araç ve gerecin yanı sıra bitirmek zorunda olduğu renkli ve sürükleyici bölümler de yer alıyor.
Kaynak: BSC
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • hasan

  tamam türkçe olması güzel ama keşke killzone olsa bu oyunu sırf türkçe için almam

 • Kazumatr

  sony muduru mustafa yigit ile twitter uzerinden gorusme yaptim zaten killzone Turkce cikicakmis ama ozamana kadarda bazi vita oyunlarida turkce cikicak diye belirtti.

  • ttahad

   iyiymiş

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Killzone’un Türkçe çıkacağına dair ekran görüntüsü var mı, Mustafa Yiğit’e ait.