PS Vita’ya Özel Assassin’s Creed 3: Liberation Duyuruldu

Tarih Haz 2 2012 - 11:29pm - Skaty
1194

PlayStation Vita’ya bir Assassin’s Creed‘in hazırlanacağını uzun süredir biliyorduk ancak oyun hakkında detay verilmemişti. Umutlarımızın E3’e kaldığı son günlerde GameInformer dergisi oyuna ait ilk detayları yeni sayısında paylaştı. Başlık: “Gerçek Assassin’s Creed deneyimi”.

Dergide yer alan bilgilerin başında oyunun Assassin’s Creed 3 ile aynı tarihte yani 30 Ekim tarihinde çıkacağını öğreniyoruz. Oyunun geliştiriciliği ise Ubisoft Sofia‘nın sorumluluğunda. Oyun Assassin’s Creed 3’den tamamen ayrı bir yapım olacak. Yapımın ana karakteri Desmond değil kadın suikastçi Aveline olacak.

Oyunun hikayesi 1765-1780 yılları arasında New Orleans’da geçiyor ve 63′ Fransa-Hint savaşını da içeriyor. Ortam şartları AC:3 ile benzerlik göstererek vahşi doğal ortamları da barındıracak. Oyun özel bir multiplayer sistemi de barındıracak ancak bunun hakkında henüz fazla detay yok.

Oyuna dair video ve daha fazla detay E3’de paylaşılacaktır.

Karşınızda Aveline!

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Berksp

    Ana kahraman kız olmasın lutfeennnnnnnnnnnnnnnn.Zevk alamam yoksaa :(
     

  • Ekosistem61

    bence liberation hiç olmamış pc deki gibi olcaktı ac3 vede zevkı kactı oyunun pc versıyonunda gemileri yonetıyorduk ve ayrıca kadın olmasıda cok kotu pc versıyonlarını yapsalar guzel olucak yanı pc versıyonu dedıgımde senaryo pc dekı gıbı gıtsın ..