Moto GP 13’den Oynanış Videoları

Tarih Nis 11 2013 - 2:44am - Skaty
1498

motogp13

İtalyan oyun geliştiricisi Milestone tarafından hazırlanan MotoGP serisinin son yapımı için yeni oynanış videosu yayınlandı.

YouTube Preview Image

Pazarlama müdürü Luisa Bixio, 4 yıl aradan sonra yeni MotoGP oyununu duyurmaktan mutlu olduklarını söylemişti. Yapımcı şirket oyunun tüm lisansları ellerinde bulunduruyor ve hepsini yeni yapımlarında kullanacaklar. Bixio’nun açıklamalarına göre MotoGP 13, eski MotoGP’lerin en iyi özelliklerini barındırdığı gibi yeni birçok deneyimi de beraberinde getirecek.

Oyun, MotoGP 2013 sezonunun tüm pistlerini, araçlarını ve sürücülerini bünyesinde barındıracak. Ayrıca Milestone, oyunun grafikleri, sesleri, fizikleri, araçları ve çevre düzenlemelerini yeniden inşa etmek için yeni bir oyun motoru kullandıklarını belirtiyor. Oyunun modları hakkında detaylı bilgiler henüz yok ancak MotoGP 2013 World Championship, IRTA Test, Quick Race, Career Mode ve Multiplayer modlarının olacağı netlik kazandı. Multiplayer modunda farklı etkinliklerin oluşturulabileceği ve Career modunda third ve first person özelliklerinin bulunacağı bilgisi de var. Oyunun çıkış tarihi ise 2013’ün sonlarında olması bekleniyor.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da