Oyunu Kapatmadan İnternete Nasıl Girilir ?

Tarih Oca 29 2012 - 1:06am - Skaty
1906

PS Vita’da Oyunu Kapatmadan İnternete Nasıl Girilir ?

Eğer arka planda çalışan bir oyununuz varsa, Vita’nın işletim sistemi internet tarayıcısını çalıştırmanıza izin vermiyor, oyunu kapatıp öyle girmeniz gerektiğini belirten bir uyarı veriyor.

Bunu aşmak küçük bir hile ile mümkün.Oyunu  tuşuna basarak arka plana attıktan sonra, Twitter veya benzeri bir uygulamaya girin ve iletiler arasında tıklanabilir bir link bulun. Bu linke tıkladığınızda internet tarayıcısı otomatik olarak açılacak ve bir uyarı almayacaksınız. Bu şekilde oyunu kapatmanıza gerek kalmadan istediğiniz siteye girebileceksiniz.

İşte videosu:

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • emir

  ahahah super inl. bunuda fark edip kapatmazlar =)

 • Kopur

  Ben bir şey sormak istiyorum. PS Vita’da bildirim geldiğinde ekran kapalı olduğunda PS tuşu mavi mi yanıyor ? 

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Evet. Ekran kapalıyken PS tuşu iki durumda mavi yanıyor. Ayarlarınıza göre belli zamanlarda bildirim var mı diye kontrol ediyor. Bu sırada mavi yanıyor. Eğer bildirim varsa 5-6sn aralıklarla yanıp yanıp sönüyor. Eğer bildirim yoksa sadece sönüyor. 

   Ben grup mesajlarşmasında yeni mesaj kontrol ayarını 15dk yaptım, 15dk’da bir, PS tuşu mavi yanıyor.

 • Cengizhan Tezgelmez

  SATILIK PSVİTA 2 HAFTALIK CİHAZ YANLIZ EVİ TAŞIDIGIMDAN DOLAYI BİRTEK PSVİTA KONSOLU BENDE BULUNMAKTADIR YANINDA VERİLEN ŞARJ CİHAZI KAYBETTİM
  İÇİNDEKİLER ; 4 GB HAFIZA KARTI UNCHARTED GOLDEN ABYSS  CİHAZ SATILIKTIR İSTANBUL İÇİ ELDEN VERİLİR MANTIKLI TAKAS DÜŞÜNEBİLİRİMİLETİŞİM 0530 143 35 51  0531 301 88 28