Uncharted ve Resistance’a Multiplayer Desteği Gelebilir

Tarih Oca 25 2012 - 2:56am - Skaty
1886

Uncharted Golden Abyss’de Multiplayer Desteği Olacak mı ?

Uncharted: Golden Abyss, PS Vita için hazırlanan en güçlü oyunlardan bir tanesi. Aynı şekilde, Resistance: Burning Skies’da en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Sony, Vita’nın reklamını bu tür oyunlar üzerinden yapıyor ve konsol sattıran oyunlar yaratmaya çalışıyor. Yinede ne hikmetse her iki oyunda da multiplayer desteğinin olmayacağı duyurulmuştu. Şanslıyız ki son gelişmeler, belki bu oyunlara bir şekilde multiplayer desteği gelebileceği yönünde seyrediyor.

Uncharted yapımcıları ile yapılan bir röportajda, yapımcı, oyunun Japonya’da çıkan veriyonu ile Amerika ve Avrupa’da çıkacak versiyonu arasında bazı farklılıklar olacağını söyledi. Biliyorsunuz PS Vita ve Uncharted oyunu Japonya’da 17 Aralık tarihinde çıktı. Geçen 3 aylık sürede böyle bir çalışmanın yapılması pekala mümkün.  Yapımcılar röportajda daha fazla detay vermeyerek, resmi duyurunun yakında yapılacağını söylüyor.

Multiplayer desteğinin olmayacağı duyurulan bir diğer oyun olan Resistance: Burning Skies cephesinde de yeni gelişmeler var. Geçtiğimiz günlerde, oyunun geliştiricisi Nihilistic, yaptığı bir açıklamada, PS Vita için Resistance oyununu ev konsoluna hazırlar gibi hazırladıklarını ve aynı deneyimi sunmak için çalıştıklarını bildirmişti. Hepimiz biliyoruzki ev konsollarında online oyun desteği olmayan oyuna biz oyun demiyoruz, umarım bulunun bilincindedirler ve bu oyuna da online desteği eklerler.

PlayStation Vita’nın Japonya’daki satış rakamları çok parlak değil. Eğer Sony Batı’da daha başarılı bir grafik çizmek istiyorsa oyun firmalarını sıkıştırmalı ve kaliteli yapımlar yapmaya zorlamalı.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da