PSVitaTürkiye Hakkında

Oyuncu merhaba! Web sitemiz PSVitaTürkiye‘yi kurarken tüm PS Vita oyuncularını buluşturmayı amaç edindik. Bu platformda oyun dünyası hakkında bilgi edinirken aynı zamanda oyun arkadaşları da edinebiliyorsun. Bilirsin oyun oynamak keyiflidir ama oyunu arkadaşınla oynamak çok daha fazla keyiflidir. İşte bunu mottomuz kabul ettik ve herkesi birlikte oyun oynamaya davet ettik.

Sitemiz blog ve forum olmak üzere iki platformdan oluşuyor. Bu platformlar hem işlev ve hem de içerik bakımından da farklılık gösteriyor. Blog sayfamızda güncel gelişmeler ve incelemeler yayınlıyoruz, forum sayfamızın ise işlevi ve içeriği biraz daha geniş kapsamlı. Forumumuzda, PS Vita için hazırlanmış çok sayıda video dosyası, duvar kağıdı ve öğretici dokumanı bulabilirsin. Daha da önemlisi, oyunlarını birlikte oynayabileceğin arkadaşlar edinebilirsin. Multiplayer-Party bölümüne PSN adresini yazdırabilir ve belli saatlerde düzenlenen multiplayer buluşmalarına katılabilirsin. Oyun birlikte oynayınca güzel :)

Bu oluşumdaki haberler, incelemeler ve diğer tüm paylaşımlar gönüllülük esasına dayanıyor. Yazarlar, moderatörler ve alanında görevli herkes gönüllü olarak siteye katkıda bulunuyor, sen de gönüllülere katılabilirsin bunun için bir form doldurmana, dilekçe yazmana gerek yok! Sitede görebileceğin bazı sponsorlar olabilir, bunları sunucu vb. giderler için kullanıyoruz, bazen de hediyeli etkinlikler düzenliyor, rekabete eğlence katıyoruz.

 

Hepinize iyi eğlenceler, Viva la Vita!                      Skaty

 

ana-logo