Rayman Origins Çıkış Tarihi ve Ekran Görüntüleri

Tarih Oca 27 2012 - 5:03am - Skaty
1514

Animasyon grafiklerin ön planda olduğu, 2D platform oyunu Rayman Origins için, Ubisoft bugün bazı detayları oyunun bekleyenleri ile paylaştı. Maalesef bu detaylar arasında, oyunun bazı özelliklerinin Vita versiyonunda bulunmayacağını da yer alıyor. Çıkış tarihi ise 14 Şubat olarak duyuruldu.

Detaylara geçmeden önce, Ubisoft’dan Alex Monney, resmi PlayStation Blog sayfasında duyurduğuna göre, oyunun  PS3 versiyonunda bulunan tüm animasyon grafikleri aynen PS Vita’ya aktarılmış. Anlaşılan o ki,oyun görsel açıdan bir kayba uğramamış.

Paylaşılan detaylardan ilki, oyunda yeni bir yakınlaştırma özelliği kullanılacakmış. Bu yakınlaştırma ile bazı ipuçlarını çözebileceğiz, karakterlere ve animasyonlara daha yakından bakabileceğiz.

İkinci detay ise oyunda “Ghost Mode” bulunacakmış. Bu modu, bölümü en hızlı bitirmek için yarışırken kullanabileceğiz. Aynı yarış oyunlarında olduğu gibi.

Sıra kötü habere geldi. Monney, oyunda multiplayer özelliğinin bulunmayacağını şu sözlerle açıklıyor.

Oyunun Vita versiyonunda multiplayer olmayacak. Yine de “Ghost Mode” bir şekilde arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza olanak sağlayacak.

Oyunun yeni ekran görüntülerine ve kapak tasarımına galeriden ulaşabilirsiniz.

[nggallery id=3]

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da