Resistance: Burning Skies Multiplayer İçin Trailer

Tarih Nis 12 2012 - 9:16pm - Skaty
1340

Nihilistic Software bugün Resistance: Burning Skies‘in multiplayer özelliklerini tanıtan bir fragman yayınladı.

RBS multiplayerda, Deathmatch, Team Deathmatch ve yakın zamanda duyurulacak olan özel bir mod daha içeriyor. Online karşılaşmalar 6 farklı haritada gerçekleştirilecek. Diğer detaylar aşağıda.

8 Kişilik Multiplayer

Quick Match özelliği ile otomatik oluşturulan 2’ye 2 veya 4’e 4 kişilik gruplarla hızlıca oyuna dahil olabilir ya da Vita’nın Party uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla özel karşılaşmalar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Party uygulamasının sesli görüşme özelliği oyunda kullanılabilecek.

Rank Up!

Mücadelenin olduğu her yerde elbette bir sıralama ve puan tablosu olacaktır. Oyunda XP kazanmak ve sıralamanızı yükseltmek için doğal olarak rakiplerinizi yok etmeniz ve maçlar kazanmanız gerekecek. Özel durumlarda da kahramanlıklarınız bonus puanlarla ödüllendirilecek. Örneğin el bombası kullanımında çoklu düşman yok etmenin bir yolunu bulabilirsiniz ;) . Tüm silahları ve geliştirmeler oyunun hikaye modundan açılabilecek.

Silahlarını Geliştir ve Özelleştir

Oyundaki silahları geliştirip açabilir sonrasında oyun stilinize göre istediğinizi seçebilirsiniz. Örneğin, Bullseye silahınızı patlayıcılarla donatabilir onlarla farklı patlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Ama unutmayın, öldürüldüğünüzde düşmanlarınız silahlarınızı alıp size karşı kullanabilir!

Her Yerde Bağlı Kal

Oyuna ister Wifi ister 3G ağından bağlanabilirsiniz. Oyun, Vita’nın Near ve diğer sosyal ağ özellikleri ile entegre olacak. Near’dan özel XP’ler kazanılabilecek.

*3G bağlantısı ile multiplayer oynayamayacağız, oyunun sosyal içeriklerine bağlanabileceğiz.

Nihilistic Software, Resistance: Burning Skies ile el konsolunda ev konsolu tecrübesi yaşatma sözü veriyor ve mobil FPS’de eşi görülmemiş bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Berksp

  3G ile oynanamaması kötü olmuş :(

 • Ozzann

  Adminim bana bu türde multiplayer oyunu tavsiye eder misin ?

  • Ozzann

   ??

   • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

    Hayır sana bu türde multiplayer oyunu tavsiye etmiyorum.

   • Ozzann

    Neden?

    • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

     İlk olarak incelemeler çıksın bakalım daha sonra tavsiye ederiz :)