Retro City: Rampage Vita’da Tüm Platformlardan Fazla Sattı

Tarih Şub 27 2013 - 1:55am - Skaty
896

retro city

Retro City: Rampage geliştiricisi Brian Provinciano, bugün Vita kullanıcılarını sevindirecek bazı bilgiler paylaştı.

Geliştirici, oyunun en çok PS Vita üzerinden indirildiğini, Vita’nın Xbox, Steam ve hatta PS3’ü bile geride bıraktığını açıkladı. Üstelik bu sıralamaya Plus kullanıcıları dahil değil edilmemiş!  Provinciano, Vita performansından çok memnun kalmış olacak ki, tüm bağımsız oyun geliştiricilerini Vita’ya davet ediyor. Diğer platformları geride bıraktığına göre Vita, bağımsız geliştiriciler için tercih edilen bir platform olabilir bu da en çok Vita kullanıcılarının işine yarayacaktır. Bu türde haberler yavaş yavaş Vita’nın potansiyelini ortaya çıkarıyor, zamanla gerek küçük gerekse de büyük yapımlar Vita’da büyük satış rakamlarına ulaşacaktır.

Diğer yandan oyun Nintento Platformuna bu hafta çıkış yapacak, Vita hala liderliğini koruyabilecek mi merak konusu. Oyun ülkemizde geçtiğimiz ay çıkışını gerçekleştirmişti.

Retro City: Rampage, açık dünya oynanışı sunan, arcade öğrelerini bünyesinde barındıran GTA’yı andıran bir yapım. Aşağıdaki oynatıcıdan tanıtım videosunu izleyebilir ve satın almayı düşünebilirsiniz. Unutmayın ki grafik her şey değildir, bazı oyunlar farklı öğelerle ön plana çıkar ve sizi bunlarla eğlendirebilir.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da