Silent Hill: Book of Memories Çıkış Tarihi ve Yeni E3 Trailer

Tarih Haz 6 2012 - 6:05am - Skaty
1136

Konami, korku oyunlarının efsane serisi Silent Hill‘in yeni oyunu Book of Memories için yeni ekran görüntüleri yayınladı.

Oyunun çıkış tarihi ilk olarak mart ayı için duyurulmuştu ancak farklı kaynaklardan alınan bilgilere göre oyunun mayıs ayına ertelendiğini öğrenmiştik. Konami resmi bir açıklamada bulunmamıştı.

Mayıs ayı nihayet geldi derken Konami tekrar bir açıklamada bulunmadan oyunu sessiz sedasız ertelemişti. Konami’den hala kesin bir çıkış tarihi duyurulmazken, Amazon alışveriş sitesi oyunu 31 Ekim tarihi için satışa sundu.

Oyun içi görüntülerine ve paylaşılan bilgilere baktığımızda oyunun klasik Silent Hill efsanesinden uzak olduğu kanısına varabiliyoruz. Oyuncuların tepkileri de genel olarak bu yönde. Fazla uzağa gitmeye gerek yok aşağıdaki oynatıcıdan izleyebileceğiniz GamesCom tanıtım videosundaki oylamadan bile oyuncuların memnun olmadıkları anlaşılabiliyor. Oyunun ilk oyun içi görüntülerinin paylaşıldığı bu video, 1500 kötü oya karşılık sadece 200 iyi oy alabilmiş. Belki de Konami’nin ertelemele kararlarında, aldıkları bu beklenmedik tepkiler de etkili olmuş olabilir.

Yeni Silent Hill hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Yeni oynanış biçimi ve multiplayer eklentisi ile eski başarısını yakalayabilecek mi dersiniz ?

 
             

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Berksp

    Bence vita ya yakışmamış psp dekiler daha güzeldi

  • Doguyurur

    Berksp’nin yorumuna katılıyorum. ayrıca ekim neymiş be çüş! : D

  • asdasds

    Abim sılent hıll delisi ve bu oyunu hiç beğenmemiş.