Silent Hill: Book of Memories Sessiz Sedasız Ertelendi

Tarih May 14 2012 - 10:30pm - Skaty
1012

Konami Silent Hill‘in son oyunu Book of Memories’i sessiz sedasız ertelemeye devam ediyor.

Oyun ilk olarak mart ayı için duyurulmuştu ancak farklı kaynaklardan alınan bilgilere göre oyunun mayıs ayına ertelendiğini öğrenmiştik. Konami resmi bir açıklamada bulunmamıştı.

Mayıs ayı nihayet geldi derken Konami tekrar bir açıklamada bulunmadan oyunu sessiz sedasız erteledi. Amazon’un listelemesinde yapılan değişikliğe göre oyunun çıkış tarihi bu kez 31 Ekim olarak gösteriliyor.

Oyun içi görüntülerine ve paylaşılan bilgilere baktığımızda oyunun klasik Silent Hill efsanesinden uzak olduğu kanısına varabiliyoruz. Oyuncuların tepkileri de genel olarak bu yönde. Fazla uzağa gitmeye gerek yok aşağıdaki oynatıcıdan izleyebileceğiniz GamesCom tanıtım videosundaki oylamadan bile oyuncuların memnun olmadıkları anlaşılabiliyor. Oyunun ilk oyun içi görüntülerinin paylaşıldığı bu video, 1500 kötü oya karşılık sadece 200 iyi oy alabilmiş. Belki de Konami’nin ertelemele kararlarında, aldıkları bu beklenmedik tepkiler de etkili olmuş olabilir.

Yeni Silent Hill hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Yeni oynanış biçimi ve multiplayer eklentisi ile eski başarısını yakalayabilecek mi dersiniz ?

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Kazumatr

    Yeni silent hill mi valla ismi baska bisi olsa hic silent hill oldugu anlasilmaz boyle tepeden baskisli olacaksa bes para etmez oyun almam sanirim konami de bu essekligini anladi bazi degisimlere gidiyor herale ,gosterilen videolar umarim yalnizca multiplayer mod icindir tek kisilik senaryo modu boyleyse oyunu almaya degmez.Belkide konami baktiki millet begenmiyor degisime gitmeye karar vermistir cunku normalde bu ay cikicakti oyun 5 ayda degisim olabilir.