Sitemiz, PCNet Dergisinde Ayın En İyi Web Siteleri Arasında

Tarih Tem 9 2012 - 1:26am - Skaty
1442

Bilgisayar ve İnternet dünyasının önemli dergilerinden PCNet, her sayısında yayımladığı “Ayın En İyi Web Siteleri” bölümünde PSVitaTürkiye.com’a da yer vermiş. Derginin nisan sayısında gerçekleşen bu olayı daha yeni fark ettim :)  Dergide, forumumuz ve yardım sever üyelerinden bahsetmeyi de unutmamışlar. Dergi ekibine sitemizi fark ettiği için teşekkür ediyoruz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Batu

  iyi güzel de bir web sitesini seçerken hiçbir şeyi dikkate alarak gelip sitenize bakarak bu değerlendirmeyi yapmıyorlar ki. PC net sitesine girip site tanıtımları kısmına mesaj gönderen herkesi incelemeksizin sırayla dergide yayınlıyorlar. Siz de siteniz için bir tanıtım mesajı girdiğiniz için bu ay denk gelmiş olabilir. :D

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Ben PCNet’e herhangi bir tanıtım yazısı göndermedim :) Menülerden bahsettiklerine göre siteye bir göz gezdirmiş olmaları gerek. Büyük bir mevzu olmadığının farkındayım, ‘sitemizi farkettikleri’ için demem de bu sebepledir :)

 • Berksp

  Helal olsun skaty ayrica batu bizim tanitim veya baska bir seye ihtiyacimiz yok ki kardesim para almioz bisi yapmiyoz yani uye vesaire sayilarida fazla yani pcnet farketmis yazmis ne var bunda.

 • Ömer

  Yenimi gördünüz :) :) :) xD xD xD