Slim PS Vita Kutu Açılımı Videoları

Tarih Eki 10 2013 - 4:50pm - Skaty
5262

ps vita slim kutu acilisi unboxing

Yeni PS Vita PCH-2000 modeli bugün Japonya’da satışa sunuldu. Yeni modeli satın alan kullanıcılar kutu açma ve karşılaştırma videolarını yayınlamaya başladı bile.

Aşağıda RedSunGamer‘in yayınlamış olduğu 8 parçalık kutu açma videolarını ve karşılaştırmaları bulabilirsiniz. Slim Vita’nın henüz Batı çıkış tarihi verilmedi onu da hatırlatmakta fayda var. Yine de yılbaşı arifesinde satışa sunulma ihtimali az da olsa var. İki cihaz arasında kalıp Slim’de karar kılanlar yılbaşına kadar beklemek isteyebilirler. Resmi bir açıklama yapılırsa sizinle paylaşacağız.

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • huseynAZERI

  simdiki daha iyi gozukuyor

 • Fatih Öztürk

  yeni modelin pozitif bir çok yönü var, standart usb ye geçilmesi, dahili 1gb lık hafıza, hafif ve ince olması..fakat 2 yönü var ki, herşeyi bitiriyor gözümde. lcd ekran ve ucuz kasa görünümü.

  • Umutcan Dogan

   lcd ekranın kenarları var bide amoled de tek bir cam gibi tüm ön yüzeyini kaplıyordu bunda çizgiler belirmiş

 • Akrtl

  Abi bu nedir ya inceltmek ve hafifletmek için malzemeden çalmışlar tamam donanımsal olarak artıları var ama bence tasarım çok kötü ben daha iyi olur diye bekliyordum fakat beklediğim gibi olmadı oyuncak gibi birşey olmuş çakma psp daha doğru olur. psp vslim daki inceliğe psp vita daki tasarımı tercih ederim.. :((