Sniper: Ghost Warrior 2 PS Vita İçin Sınıflandırıldı (Güncellendi)

Tarih Ağu 30 2012 - 8:54pm - Skaty
1984
Güncelleme: 05 Ocak 2013

*Görünüşe göre ESRB, Sniper: Ghost Warrior 2 sınıflandırmasına PS Vita'yı tekrar dahil etti.

Güncelleme 2
Görünüşe göre ESRB, Sniper: Ghost Warrior sınıflandırmasına PS Vita’yı tekrar dahil etti.  

Güncelleme
Bugün yapılan güncellemede görülüyor ki ESRB PS Vita’yı platformlar arasından çıkardı, oyunun PS Vita’ya geliştirildiğine dair tek kanıt da böylece ortadan kalkmış oldu, aynı ESRB’nin güvenirliğine olduğu gibi.

City Interactive imzasını taşıyan Sniper: Ghost Warrior, ESRB tarafından sınıflandırıldı. Oyunun PC, PlayStation 3 ve Xbox 360’a çıkacağı duyurulmuştu ancak sınıflandırma sayfasında baktığımızda bu platformların dışında oyunun PS Vita, Wii U ve Macintosh’a da hazırlandığını görüyoruz.

ESRB’nin güvenilir bir kaynak olduğunu düşünürsek oyunun PS Vita’ya da çıkacağını varsayabiliriz. Yine de henüz City Interactive‘den resmi bir açıklama yapılmadı. Oyun hakkında temmuz ayında bir erteleme kararı gelmişti, belki de bu ertelemenin sebebi eklenen yeni platformlardır, kim bilir ? Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yok ancak 15 Ocak 2013 olacağı yönünde söylentiler dolaşıyor.

Sniper’in ikinci oyununda Cry Engine 3 kullanılıyor bu yüzden görsel açıdan ilkine göre çok daha iyi bir sonuç sunacağı aşikar. Şimdi resmi açıklama için gözler oyunun dağıtımcısı ve basın sözcüsü olan Namco Bandai‘de.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Rewrwrwe

  2. bir moh vakası gelmezse iyi

 • Berksp

  Aynen ya böyle moh w içinde söylendi ssonra fis cikti çok üzülmüştüm

 • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

  Görünüşe göre ESRB sınıflandırmaya PS Vita’yı tekrar dahil etti.

 • OrhanBenceGay

  Oyun çok güzel bir tek ara sahnelerde grafik kötü ancak CryEngine 3 Motorunu kullanması muhteşem bir şey Vitanın 4çekirdekli performansını en iyi bu oyun anlatır….

 • VitaAlacakSorularıVar:(

  Skaty sana bir şey sormak istiyorum ben Vita almayı düşünüyorum sitenizde çok başarılı tebrikler fakat kafama takılan bir soru var şimdi PS4 ve XBOX 720 söylentileri var vita alıcam sonra sony ps4 çıkaracak ve vitayla ilgilenmicek gibi bir düşünce var kafamda çünki vitanın satışları düşük :( NOT : 32 gb hafıza kartı yeter mi oyunları PSN den alıcağım film,müzik,uygulama onlarıda kullanacağım..)

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Yoshida PSP’de yaptığımız bu hatayı Vita’da yapmayacağız diye söz verdi ama bilemeyiz tabi. Bence Vita en kötü PSP gibi olur, güzel oyunlar güzel portlar çıkacaktır.

   • VitaAlacakSorularıVar:(

    Umarım ama PSP gibi olursada kötü bence :( Cevabın için teşekkürler…

    • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000449020154 Akif Özdemir

     Bende Cok kararsizim vita yi almak icin 

  • hola

   ps4?xbox720?onumuzdeki 2 sene icinde cikacagina inaniyormusun? inaniyorsan bekle derim….:)