Sonic & All Stars Racing Transformed Çıkış Tarihi Kesinleşti

Tarih Tem 12 2012 - 8:37pm - Skaty
1326

Sega tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan Sonic & All-Stars Racing Transformed‘in çıkış tarihi netleşti. Oyun PS Vita, PS3, X360 ve 3DS platformlarına 16 Kasım tarihinde çıkışını yapacak. Wii U ve PC çıkış tarihleri ise henüz belirginlik kazanmadı.

Transformed, ilk kez 2010 yılında piyasaya sürülen Sonic & All-Stars Racing‘in devamı niteliğinde olacak. Oyunda, Sega dünyasından meşhur karakterlerle yarışacağız. Kullanılan araçlar, yarış mekanına göre değiştirebileceğimiz bir yapıda hazırlanmış. Karada yarış arabasıyla sürat yaparken, aracımızı pistin gidişatına göre bota ya da uçağa da dönüştürebileceğiz. Videodan oldukça eğlenceli olacağını söyleyebiliriz (aşağıdan izleyebilirsiniz).

Geliştiriciliğini Sumo Digital‘in üstlendiği oyunda, araçların dönüşümü için farklı bir oyun motorundan yararlanılmış. Oyunun müziklerini ise Sonic serisinden aşina olduğumuz Richard Jacques hazırlıyor.

Oyunun hikaye modu, çeşitli Sega dünyaları arasında geçiş sergilerken 16 farklı pistte işlenecek. Yeni sınıflandırma sistemi, toplanabilecek birçok ıvız zıvır, farklı araç modları oyunun trophy sisteminin çok geniş olacağına işaret ediyor. Ayrıca oyunun PS3 sürümünde yarı ekran multiplayer stiline dönüş yapılmış.

8 Kişiye kadar multiplayer desteği olacak olan oyunda, PS3-Vita arasında cross-play özelliklerinin olup olmayacağı hala netlik kazanmadı.

 

Oyunun kapak tasarımı:

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • BerkayyOzcelik

    Bence süper oyun!