Sonic & All-Stars Racing Transformed İçin Yeni E3 Tanıtım Videosu

Tarih Haz 6 2012 - 1:09pm - Skaty
1418

Geçtiğimiz ay Sega tarafından PS3, PS Vita, X360 ve  3DS platformları için duyurulan Sonic & All-Stars Racing Transformed için yeni bir trailer ve rengarenk yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Oyunda, Sega dünyasından meşhur karakterlerle yarışacağız. Kullanılan araçlar, yarış mekanına göre değiştirebileceğimiz bir yapıda hazırlanmış. Karada yarış arabasıyla sürat yaparken, aracımızı pistin gidişatına göre bota ya da uçağa da dönüştürebileceğiz. Videodan oldukça eğlenceli gözüküyor (aşağıdan izleyebilirsiniz).

Geliştiriciliğini Sumo Digital‘in üstlendiği oyunda, araçların dönüşümü için farklı bir oyun motorundan yararlanılmış. Oyunun müziklerini ise Sonic serisinden aşina olduğumu Richard Jacques hazırlıyor.

Oyunun hikaye modu, çeşitli Sega dünyaları arasında geçiş sergilerken 16 farklı pistte işlenecek. Yeni sınıflandırma sistemi, toplanabilecek birçok ıvız zıvır, farklı araç modları oyunun trophy sisteminin çok geniş olacağına işaret ediyor. Ayrıca PS3 sürümünde yarı ekran multiplayere dönüş yapılmış.

8 Kişiye kadar multiplayer desteği olacak olan oyunda, cross-play özelliği olup olmayacağı henüz açıklanmadı.

Ben bu oyundan çok umutluyum, Vita’da Modnation Racers’in dolduramadığı bir boşluk var, umarım bu oyun beklentilerimizi karşılar.

           

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Aizen

    Sonic oyunu ilk oynadığım oyundur. tetrisi saymassak . 1992 de sega almıştı abim içindede sonic vardı 6 yada 7 yaşındaydım sanırsam. ozaman aldığım zevki şimdi alamıyorum oyunlardan.sabah erkenden kalkıp oynardım abim kalkınca fişi çekerdi :) ilk göz ağrım sonic