Sonic & All-Stars Racing Transformed Vita İçin Duyuruldu

Tarih Nis 30 2012 - 6:37pm - Skaty
1732

2012’nin sonlarında çıkması beklenen Sonic & All-Stars Racing  Transformed oyununun hangi platformlara çıkacağı bugün Sega tarafından duyuruldu. Oyun PS3, PS Vita, Xbox 360 ve Nintendo 3DS platformlarında kendine yer bulacak.

Oyunda, Sega dünyasından meşhur karakterlerle yarışacağız. Kullanılan araçlar, yarış mekanına göre değiştirebileceğimiz bir yapıda hazırlanmış. Karada yarış arabasıyla sürat yaparken, aracımızı pistin gidişatına göre bota ya da uçağa da dönüştürebileceğiz. Videodan oldukça eğlenceli gözüküyor (aşağıdan izleyebilirsiniz).

Geliştiriciliğini Sumo Digital‘in üstlendiği oyunda, araçların dönüşümü için farklı bir oyun motorundan yararlanılmış. Oyunun müziklerini ise Sonic serisinin aşina olduğu Richard Jacques hazırlıyor.

Oyunun hikaye modu, çeşitli Sega dünyaları arasında geçiş sergilerken 16 farklı pistte işlenecek. Yeni sınıflandırma sistemi, toplanabilecek birçok ıvız zıvır, farklı araç modları oyunun trophy sisteminin çok geniş olacağına işaret ediyor. Ayrıca PS3 sürümünde yarı ekran multiplayere dönüş yapılmış.

8 Kişiye kadar multiplayer desteği olacak olan oyunda, cross-play özelliği olup olmayacağı henüz açıklanmadı.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • ekrem odabas

  karting türü gereksiz, basit ve sıkıcı

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Ben çok eğlenceli buluyorum. Denemediyseniz size de tavsiye ederim.

 • Burak

  cikar cikmaz alacagim 

 • Risque

  Mario Kart’tan daha güzel duruyor,hadi bakalım…