Soul Sacrifice’e Büyük Güncelleme ve Ücretsiz DLC Bugün Geliyor

Tarih May 29 2013 - 1:09am - Skaty
1342

soul sacrifice dlc

Soul Sacrifice‘a ilk büyük güncelleme bu hafta geliyor. 1.10 Seri numaralı güncelleme beraberinde birçok yeni içerik getiriyor üstelik tamamen ücretsiz olarak.

Oyunu Live Area ekranından güncelledikten sonra ücretsiz içerikleri indirmek için PlayStation Store’e bağlanmayı unutmayın. Şimdi yeni güncellemeyle ne gibi içerikler geliyor onlara bakalım.

Yeni Görevler

Ücretsiz keylerin indirilmesiyle birlikte 8 adet yeni görev ekleniyor. Görevleri oynamak için  Mad Chronicle > Inside Avalon > Avalon Pacts > Forgotten Pact > Hour of Amber kısmına gidin (bunun için oyunda belli bir seviye ilerlemiş olmak gerekiyor).

Bu yeni görevler içerisinde iki yeni boss ve bir yeni harita bulacaksınız. Bosslar: Dullahan ve Behemoth. Yeni harita: Caverns of Goliath.

    

Yeni harita Caverns of Goliath.

 

Yeni Black Rite: Berserker

Yeni Black Rite büyücünün beyin kapasitesini maksimuma çıkartıyormuş, nasıl bir şey merak olacak konusu.

 

Facebook – Twitter

Yeni güncelleme ayrıca oyuna Facebook ve Twitter’da paylaşım yapmaya da olanak sağlıyor. Feda ettikleriniz, kurtardıklarınız, sağ kolunuzun durumu gibi bilgiler   günde 1 kez paylaşılabilecek. Bu paylaşımlar sonucunda lacrima kazanacaksınız.

Artırılmış Gerçeklik Mini Oyunu – Discovery Pact

Güncellemeyle birlikte küçük bir artırılmış gerçeklik oyunu da ekleniyor. Bu oyunda karakteriniz için anılar topluyorsunuz ve bu anıları lacrima ile takas edebiliyorsunuz. Kullanabilmek için AR kartları gerekecek.

       

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da