Soul Sacrifice Demo Kılavuzu

Tarih Nis 19 2013 - 1:06pm - Skaty
1826

soul sacrifice demo kılavuzu

Soul Sacrifice demo kılavuzumuzla karanlık ve güçlü büyülerin ustası olmak için ilk adımlarınızı atın.

Destansı Soul Sacrifice demosu yaklaşık dört saatlik aksiyon dolu bir oynanış sunuyor. Bu demoyu ekstra ücret ödemeden PlayStation Store’dan PlayStation Vita’nıza indirebilirsiniz. Hatta ilerleme durumunuzu kaydedebilir ve tam oyunda güçlü bir büyücü olmak için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kaçış yok… yoksa var mı?

Kötü büyücü Magusar tarafından hapsedildiğiniz kemikten kabus hücresinde uyandığınızda ilk olarak nasıl kaçacağınızı bulmalısınız. Ama bunu nasıl başaracaksınız?

Hapishanenizi incelediğinizde bir kemik yığınının altına yarı gizlenmiş olan ve sizi çağırdığını hissettiğiniz gizemli bir kitap bulacaksınız. Librom adlı bu sihirli konuşan kitap, Soul Sacrifice dünyasında size rehberlik edecek ve Magusar’ın pençelerinden kaçmak için ihtiyacınız olacak karanlık büyüleri öğreneceğiniz ruhani dünyayla bağlantınız olacak. Librom’u açar açmaz eğitime başlayacak ve kendinizi büyü yapma becerilerinizin sınanacağı bir dövüşün ortasında bulacaksınız.

Büyücü çırağı

Başlangıçta karşınıza çıkan düşmanlarla dövüşmek için bir dizi temel beceri kullanabilirsiniz. Gizemli dostunuzun yanı sıra güçlü yakın dövüş saldırıları düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olur ve uzun mesafeli büyüler yaratıkları uzaktan avlamanızı sağlar. Bu saldırıları birleştirerek mümkün olduğunca etkili olmaya çalışın ve düşmanları alt etme şansınızı artırmak için her düşmana kilitlenin.

Gördükleriniz, ileride sizi bekleyen tehlikelerin habercisi niteliğinde; kısa bir süre sonra yüzlerce metre boyunda olan ve başlangıç seviyesindeki büyülerinizden (ve hatta güçlü engelleme saldırınızdan) etkileneceğe benzemeyen devasa bir canavarla karşılaşacaksınız. Ancak dostunuz mistik Black Rites’ın gücünü sergileyen yıkıcı bir büyü yapacak ve fedakarlığın gerçek anlamını öğrenmeye başlayacaksınız…

Kurtaracak mısınız, kurban mı edeceksiniz?

Librom’un sayfalarında ilerledikçe Magusar’ın deliliğe yenik düşmesinin ardındaki efsane ortaya çıkmaya başlayacak. Bu sayfalarda oyun boyunca karşılaşacağınız vahşi yaratıkların hikayelerini de öğreneceksiniz. Karanlık hikaye ilerledikçe Magusar’a ezici ve yıkıcı güçlerini öğreten dövüşleri yeniden yaşayabilir ve bu güçleri öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Karşılaşacağınız ilk yaratıklar bir grup Goblin. Bu yaratıklar hızlı saldıran kötü, fare benzeri canavarlar. Birini öldürdüğünüzde bir karar vermeniz gerekecek: Yaratığı kurtarabilir ya da kurban edebilirsiniz. Kurtarmaya karar verirseniz savunma gücünüz artacak. Merhamet etmeyip “kurban ederseniz” saldırı gücünüz artacak. Goblin’in kaderi sizin elinizde… kararınız ne olacak?

Güçlerinizi kişiselleştirin

Phantom Quest’lerde yaratıkları öldürdüğünüzde savaşırken kullanabileceğiniz yeni güçlere sahip olacaksınız. Bunlar yıkıcı saldırılar, güçlü savunma yetenekleri ya da enerji desteği veren sağlık yenileme büyüleri olabilir.

Her görevde kullanabileceğiniz yeteneklerin sayısı sınırlı; bu yüzden yaratıkları öldürmek için hangi dövüş stilini ve taktiği kullanacağınıza karar vermelisiniz. Librom güçlerinizi özelleştirmenin yanı sıra sayfalarındaki ayrıntıları değiştirmenizi ve büyücünüzü yeni kıyafetler ve özelliklerle kişiselleştirmenizi de sağlıyor. Karakterinizi özelleştirip yeniden adlandırdıktan sonra bu değişiklikleri (ve demodaki ilerleme durumunuzu) kaydedebilir ve tam oyunda maceranıza devam edebilirsiniz.

Kaynak: tr.playstation.com

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://www.facebook.com/eren.eryurekli Eren Eryürekli

  Yalnız ben oyunu bayağı beğendim, 1 mayıs hemen gelse de devam edebilsem :)

 • Rockset

  ben kedilere acıyorum bağışlıyorum fareleri cezalandırıyorum :D

 • Kazuma

  iki gundur multi oynuyorum gercekden cok guzel.Keske oyunun tek kisilk moduna coop ekleselerdi daha guzel olurdu belki full oyunda vardir.

 • umut

  monter hunter ve dark soul karısımı olmuş bence vita için cok iyi bir oyun olucak umarım ve sağlam uzun dlc bölümler gelirse tadından yenmez …

 • ömer

  bu ps vita ya çıkan şimdiye kadar ki en güzel oyun yalnız birz zor

 • akbirkurt

  Dante’s İnferno’dan esintiler de var.

 • OttomanE

  bu nedir acaba nebicim bir oyundur grafik tamam ama hikaye tirt ayrica karanlik oyunlar sevenler icinde guzel degil ki estetik sifir karakterler ucube gibi yaratiklarda bir estetik yok ucube bir oyun.oynayinca insanin ici karariyo mesala darksiders da karanlik bir oyun amma velakin daha farkli bir hava var.bu oyunu sevmek icin insanin icinde seytani biseyler olmasi lazim.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Tam da oyunu seven birinin yapacağı yorum oldu bu :)