Demo’dan Kayıt Aktarma ve DLC’lere Erişim (+Bonus)

Tarih May 1 2013 - 5:47pm - Skaty
1549

Soul Sacrifice

Bildiğiniz gibi Soul Sacrifice demosundaki kayıtlarınız oyunun tam sürümüne aktarılabiliyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak verilerinizi tam sürüme aktarabilir ayrıca bunun için bir de bonus içerik kazanabilirsiniz.

Demo’dan Kayıtların Aktarılması

 

Bunu yapabilmeniz için demoyu silmemiş olmanız gerekiyor. Demo Vita’nızda kayıtlıyken yeni yani full oyunu açın, sizi aşağıdaki ekranın karşılaması gerekiyor.

Kayıt dosyası bulundu, aktarılsın mı ?

Yes dedikten sonra kayıt aktarma işlemi tamamlanacak.

Oldu bitti bile..

Ve sadece bu şekilde elde edilebilecek bir bonus (Spirits Heart) da karakterinize ekleniyor.

Spirits Heart ile sağlığınızı fulleyin.

 

Alternatif 1

Hafıza kartınızda yer sıkıntısı çekiyorsanız ve  PS Plus üyeliğiniz varsa kayıt dosyasını PS Plus buluta yükleyerek de full oyuna aktarabilirsiniz.

Alternatif 2

Hafıza kartınızda yer sıkıntısı var ancak PS Plus üyesi de değilseniz kayıt dosyasını PC’e yedekleyerek de tam sürüme aktarabilirsiniz. Bunun için buradaki rehberi uygulamanız yeterli.

 

Ön-Sipariş DLC’lerine Erişim

Soul Sacrifice’i ön sipariş edenler bir takım DLC’ler ve Japonya seslendirme paketi kazandı. Seslendirme paketini indirdiniz peki geri kalanı nerede diye düşünmüş olabilirsiniz. İçerikleri oyunun kendisinden aktif ediyoruz. Bunun için:

 • Librom’a gelin,
 • next yapın ve Network kısmına gelin,
 • burada Peddler seçeneğini göreceksiniz, hediyelerinizi burada sizi bekliyor.

Buradan ayrıca Near üzerinden yakaladığınız eşyaları da kabul edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • kırıto kın

  ordaki gift bölümü arkadaslarınıza buyu göndermek için yapılmış aranızda takas yapabiliyorsunuz bence bu oyun bir baş yapıt olmuş şuan hunter suıt actım ınanılmaz bir kıayfet şaman büyücülernin kıyafeti gibi oyna oyna bitmiyor valla :))) birde bunun multi tarafı var mukemmel bir oyun …..

 • asd

  Şimdi oyunu preorder ettim japonce ses paketi geldi fakat ekstra kıyafet seçenekleri yok demodaki 3 kıyafet seçenği var hala… Bir diğer problem ise network passi ayrı mı alıcaz? almak istediğimde ise buy seçeneği yok maalesef bir yerde bir hatamı yaptım biri aydınlata bilirmi:)

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Pass almana gerek yok, doğruca girmesi lazım network’e. Kostüm DLC’leri için ise yazı bahsettiğim kısma baktın mı?

   • asd

    bahsettiğin kısma girmeye calistiğimdada network pass istediği için ordada takılıyorum önce şu network passi halletmeye calisicam burdan bilgilendiririm tekrar teşekkürler

    • asd

     Network passi dediğiniz gibi psnden indirdim ve skatynin gösterdiği yerden giftleri aldım 10 numara 5 yıldız oldu teşekkürler :)

   • Kazuma

    Psn den yalnizca on siparis verenlere network pass ve 3 kostum hediye oyunun ayrintilarinda yaziyor.Malesef dijital surum alacaklara kazik oluyor birnevi bundan sonra dijital alcaklar iki kez dusunsun network pass e de ayri para vereceksiniz cunku.

    • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

     Pass’ın açıklamalarında öyle yazıyor gerçekten, oyunun normal fiyatı 100tl oldu sanırım böylece. O zaman kutulu sürümlerde pass çıkıyor ancak dijital alımlarda mı çıkmıyor bu durumda. Ben hala PSN’den alınan oyunda pass olduğunu düşünüyorum, yeni nasıl almış bir arkadaş bilgi verirse aydınlatıcı olur.

  • kirito kun

   network pass free psn gir sacriface sec ordan indir kiyafetler ve buyu otamatik aciliyor belli bir zaman sonra bende oyle oldu.

  • kırıto kun

   dostum psn gir sacriface seç orda tüm buyu elbise ve network free code var onları indir sonra oyuna gir peddler seç gelen hediyeleri aktive et o kadar