Soul Sacrifice Demosu Avrupa’ya Ne Zaman Gelecek ?

Tarih Oca 4 2013 - 3:19am - Skaty
1174

soul sacrifice

Soul Sacrifice, Batı’daki ismiyle Forsaken Souls oyunu ilginç yapısıyla oyuncuların merakını toplamayı başarmıştı. Oyunun çıkışına birkaç ay kalmışken ilk denemeleri Japon oyuncular 20 Aralık tarihinde demonun erişime açılmasıyla gerçekleştirmişti, Batı ülkelerinden kullanıcılar da PSN adreslerini geçici olarak değiştirerek bu demoya erişim sağlayabilmişti, demoya ait görüntülere buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Peki demo Batı ülkelerinde ne zaman kullanıma sunulacak ? PlayStation Blog sayfasında verilen bir ipucuya göre, oyunun demosu Batı ülkelerinde çok yakında oyuncularla buluşacak. Net bir tarih verilmemiş ancak açıklamanın ocak ayı içinde yapılması bekleniyor. Demonun 16 ya da 23 Ocak tarihinde yapılacak güncellemeyle yayınlanması olası görünüyor.

Demoda oynanabilirlik geniş tutulmuş, oyunun tadına varıyorsunuz. Öyle ki kayıt dosyalarını oyuna satın aldığınızda da aktarabileceksiniz. Monster Hunter türünde oyun severler ve bu türe yeni giriş yapacak olanlar bu oyunu çok sevecek.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Anonim

    Videolarını inceledim.Gördüğüm kadarıyla gerçekten sağlam bir oyun.