Soul Sacrifice Demosundan İlk Görüntüler

Tarih Ara 9 2012 - 1:15pm - Skaty
1158

İlginç yapısıyla oyuncuların ilgisini çeken Soul Sacrifice oyunu için 8dk’lık bir oynanış videosu yayınlandı. Görüntüler 20 Aralık’tan itibaren Japonya’da kullanıma sunulacak olan demo sürümünden elde edilmiş.

Videoda Nimue isimli karakterin büyük yaratıklarla savaşını izliyoruz. Oyunun demosunda 3 büyük boss ile savaşabileceğiz ayrıca multiplayer seçenekleri de aktif olacak. 7 Martta oyunu satın aldığınızda demodaki kayıt dosyalarınızı da asıl oyuna aktarabileceksiniz.

Demoyu izlediğimizde grafikleri çok detaylı göremesek de ışık kullanımının oldukça iyi olduğunu anlayabiliyoruz. Sesler ve müzikler de başarılı gözüküyor, ekrana sıçrayan kan damlaları da ince detayların düşünüldüğüne işaret ediyor. Demonun yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Demonun Batıya çıkış çıkmayacağı belli değil bu yüzden şimdiden bir Japon PSN hesabı oluşturmak isteyebilirsiniz.

 

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • gQx

  Grafikler çok hoşuma gitmedi benim darksiders’ı anımsatıyor. Çoğu vita oyunundaki gibi atmosfer yok sanki yine de gow eksikliğinde iyi gelebilir.

 • rajon

  oyun güzel geldi ama god of war çıksa daha güzel olur :D

  • anonim

   Orası kesin zaten.Fakat bir GoW veya onun gibi bir şey çıkana kadar bu alandaki en iyi oyun olacağı kesin gibi.Fena değil alınacaklar listesine şimdiden yazayım.

 • abep

  bu japon psn hesabin nasil oluşturacağız