Soul Sacrifice Özel PS Vita Paketi Japonya İçin Duyuruldu

Tarih Ara 3 2012 - 4:13pm - Skaty
1622

Sony bugün yaptığı bir duyuru ile Soul Sacrifice oyununu PS Vita paketi şeklinde satışa sunulacağını duyurdu. Anlaşılan Sony, ürün indirimi yapmak yerine kullanıcının ilgisini özel paketlerle çekmeye devam edecek. Sony bu politikası hakkında geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapmıştı.

PS Vita’ya özel olarak geliştirilen ve yeni bilgiler geldikçe daha da ilginçleşen Soul Sacrifice oyununun, Vita’daki Monster Hunter açığını kapatması bekleniyor. Oyuna özellikle Japon oyuncuların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor ancak, Sony oyunun Batı’da da tutacağını düşünmüş olacak ki ilerleyen günlerde Forsaken Souls adıyla Batı ülkelerine de satışa sunulması kararlaştırıldı.

Özel pakette kozmik kırmızı PS Vita ve kulaklığı, özel taşıma çantası ve bilekliği, silme bezi, oyunun bir kopyası ve 4gb hafıza kartı bulunacak.

Paketin fiyatı 29,980 yen ($364), oyunun fiyatı ise 6000 yen ($73) olarak duyuruldu. Batı’ya çıkış tarihi henüz belli değil ancak Japonya çıkışı 7 Mart tarihinde gerçekleşecek.

Oyunu oynamak için 2013’ü beklemeye gerek kalmayacak gibi gözüküyor çünkü oyunun demosu yıl sonunda kullanıma sunulacak. Yine de demonun sadece Japon PSN’de olması da muhtemel.

Soul Sacrifice ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • UMBUT

    Paket gayet çekici görünüyor ama fiyatı bir o kadar itici ;)

  • ttahad

    Ps vita nın gow stili çıksa daha iyi olur