Soul Sacrifice Yardımcı Karakterlerinden “Nimue”

Tarih Tem 5 2012 - 9:25am - Skaty
1298

Mega Man‘ın yaratıcılarından Keiji Inafune‘in de içinde bulunduğu bir ekiple PS Vita’ya özel olarak geliştirilen Soul Sacrifice oyunu için yeni bilgiler ve ekran görüntüleri paylaşıldı.

Keiji, oyunun multiplayer odaklı ve oyuncuların, “grubun iyiliği” için birbirlerinin organlarını feda ettiği bir oyun olarak tasarlandığını söylüyor. Ancak siz “ben solo uçanlardanım” diyorsanız single player hikaye modunda yanınıza çağırabileceğiniz farklı partnerleriniz olabilecek bunlardan biri de Nimue.

Soul Sacrifices Single Player Partner Is A Gorgeous Sorcerer Soul Sacrifices Single Player Partner Is A Gorgeous Sorcerer

Nimue, asıl karakterin hikayede tanışacağı güzel bir büyücü. Hakkında henüz çok bilgi verilmese de hikayenin genelinde önemli bir yeri olacağı söyleniyor. Oyunun single modunda farklı karakterler de çağırabileceğiz. Bu karakterler bize yardımcı olacak ve onları kısmen de olsa kontrol edebileceğiz.

  

Oyunun merkezinde bulunan bir başka unsur da Rebrom adındaki bu ürkütücü kitap. Bu kitap tutsak olarak bulunacağımız bir zindanda elimize geçecek ve kaçışımız ve büyüler hakkında bize bilgiler verecek.

   

Oyunda küçük büyüleri taş, sopa gibi basit malzemeleri kullanarak yapabileceğiz ancak büyük büyüler yapabilmek için kendimizin veya bir başkasının organını feda etmemiz gerekeceğini biliyoruz. Feda edilen organları geri getirip getirilemeyeceği ise hala bilinmiyor. Bilinen büyülerden bazıları:

  • Excalibur: Elinle omuriliğini çıkart ve onu kılıç olarak kullan.
  • Gorgon: Gözlerini feda et ve onları sihirli ışın olarak püskürt.
  • Gleipnir: Beş parmağını feda et ve genişleyen kemiğinle yumruk savur.
  • Gungnir: Kemik ve sinirlerini vücudundan ayır ve öyle saldır.
  • Salamander: Vücudundan bir parça yak ve düşmanını kızart.

Oyunda zaman zaman bizim gibi karakterlerle de savaşacağız. Ancak çok fazla büyü yaptıkları için kendi insan formlarını kaybetmiş şekilde karşımıza çıkacaklar. Belki de bizi de aynı son bekliyordur kim bilir.

Oyunun 2013’ün ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Mkaanyesillik

    Bu oyun oynanır.