StarDrone Extreme PS Vita İçin Satışa Sunuldu

Tarih Nis 18 2012 - 2:01am - Skaty
956

 

Beatshapers tarafından PS Vita için geliştirilen StarDrone ExtremePlaystation Store bugün satışa sunuldu (bazı bölgelerde daha erken).

Çeşitli kozmik ortamlarda oynayabileceğiniz toplam 60 aşamadan oluşan StarDrone Extreme, ilk izlemin olarak Super Stardust Delta oyununu hatırlatıyor. Bir uzay gemisini yönettiğimiz oyunda, çeşitli nesneler toplayarak düşmanları alt etmeye çalışıyoruz, günün sonunda da aracımızı uygun şekilde park etmeye çalışıyoruz.

StarDrone Extreme‘de, PS3 ve PS Vita arasında “transferring” özelliği kullanılabiliyor. Bu özellik sayesinde oyunun kayıt dosyaları buluttA saklanıyor ve iki cihaz arasında kullanılmasına izin veriyor. Yani PS3’de başladığınız bir oyuna PS Vita’da kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Oyun PSN Türkiye’de 7.69 TL‘den satışa sunulmuştu. US PSN kullanıcıları ise oyuna bugünden itibaren $3.99‘dan sahip olabilecekler. Ayrıca satın almadan önce denemek isterseniz oyunun demo sürümü de mevcut.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • UMBUT

    Oyun Süper Star Dust ile karşılaştırılamayacak kadar kötü… Fİyat / PErformans da eklersek bilmiyorum artık , en iyisi bir inceleme :D