Sumioni ile PS Vita Ustası Olmak !

Tarih Şub 26 2012 - 4:30pm - Skaty
1544

Sony, PlayStation Vita‘nın ön ve arka dokunmatik özelliklerini her fırsatta dile getiriyor. Sıra geldi bu kontrol mekanizmalarının her ikisini de bir oyunda birleştirmeye (birçok oyunda olduğu gibi).

Bu oyun, Acquire ve XSEED‘in son macera oyunu Sumioni: Demon Arts. Bu oyunda köprüler yaratıp, düşmanlarımızı ve objeleri sadece birkaç parmak hareketiyle yakıyor, Vita ekranını da adeta bir tuval gibi kullanıyoruz. Oyunun yapımında büyük rol üstlenen Tom Lipschultz, oyuncuların Sumioni ile, Vita’nın yenilikçi kontrollerini daha yakından tanıyabileceklerini düşünüyor.

Tom Lipschultz:

Sumioni ile Vita oyunculuğuna sadece ”genel” olarak uyum sağlamakla kalmayacaksınız, onu çok daha yakından da tanıyacaksınız. Bana göre, Vita’nın çıkış oyunları arasında, geleneksel ve yenilikçi kontrollerin bu kadar etkili şekilde bir arada kullanıldığı başka bir oyun daha yok. Eğer sizi PS Vita ustası yapacak bir oyun varsa, işte bu ”o” oyundur.

Oyununu denemek isteyenler PSN’den demosunu indirebilir. Oyunun kendisi için henüz kesin bir tarih duyurulmadı ancak mart ayında piyasaya sürülmesi mühtemel gözüküyor.

 

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Aizen

    Samurai jack e benzemiş hoş bişe