Testere’nin Yapımcısından Vita Oyunu Geliyor: Dying: Sinner Escape

Tarih May 21 2013 - 1:01pm - Skaty
1916
Güncelleme: 26 Mayıs 2013

Video linki yenilendi.

DYING sinner Escape

Ünlü film serisi Testere‘nin yapımcısından PS Vita ve IOS platformlarında yayınlanacak bir korku oyunu duyuruldu. Oyunun 2013 yılı içinde çıkış yapması bekleniyor.

Oyunun genel yapısı Testere filmi ile benzerlik gösteriyor. Farklı odalarda kendilerine gelen karakterler bulmacaları çözerek oradan kurtulmaya çalışıyor ve tüm bunlar kendi kabuslarında gerçekleşiyor. Aşağıdan ilk tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube Preview Image

Oyunun piyasaya sürülmesi bölüm bölüm gerçekleşecek. Sanırım TV dizisi gibi yeni bölüm çıktıkça indirip öyle oynayacağız. İlk bölüm olan DYING: Sinner Escape – Last Hour IOS için bu ay çıkış yapacak, PS Vita için ise yıl sonunu bekleyeceğiz.

Oyuncular karakterleri kontrol edip odalarından kaçmaya çalışırken ipuçlarını çözmek için her objeyi inceleyecek ve seslerden de yararlanacak. Oyunun seslendirmeleri ünlü Hollywood oyuncuları tarafından yapılacakmış.

The Walking Dead‘i beklerken yeni bir korku oyunu haberi geldi, bölüm bölüm olması ve muhtemelen her bölüm için ayrı ücret ödeyecek olmamız pek hoşuma gitmese de yeni içerik haberlerinin gelmesi her zaman iyidir.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da