[email protected] Uygulaması Nihayet Gözüktü

Tarih Kas 19 2012 - 9:25pm - Skaty
1606

Mayıs ayında çıkması beklenen ancak çıkışını yapmadığı gibi ertelenme kararı hakkında ses seda duyamadığımız [email protected] uygulaması nihayet gözüktü. Sony uygulama için şanslı kullanıcılara erken erişim kodları gönderiyor, mallerinizi kontrol edin.

PS Vita’nın konum belirleme özelliklerini kullanan bu uygulama, arttırılmış gerçeklik teknolojisini de içine katarak sokak sanatı graffitiyi farklı bir boyuta taşıyor. Uygulama ile oluşturduğumuz graffitiler bir bölgeye yerleştiriliyor ve diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor.

Uygulama 3G Vita sahiplerine yönelik hazırlanmış gibi gözükse de, SkyHook konum belirleme yöntemi ile WiFi model Vita’larda da çalışacaktır. Tanıtıma aşağıdan ulaşabilirsiniz. 202mb boyutundaki uygulama ücretsiz olarak indirilebilecek.

Uygulamanın kodu bize ulaştı ancak sunucularıdaki bakım nedeniyle henüz uygulamayı deneyemedik, inceleme ve detaylı ekran görüntülerini daha sonra ekleyeceğiz. 

[email protected] ile Bağlanın

Eserlerinizi paylaşın ve diğer [email protected] kullanıcılarının eserlerini keşfedin

PS Vita uygulaması [email protected], 3G’yi kullanarak graffiti eserlerinizi paylaşmanızı ve bölgenizdeki diğer [email protected] kullanıcılarının çalışmalarını keşfetmenizi sağlıyor.

Haritada GPS özelliğini kullanarak size yakın [email protected]’lere göz atın, ardından PS Vita’nızı kullanarak bunları bulun ve diğer insanların neler yarattığını görün. Keşfiniz hakkında ne düşünüyorsunuz? [email protected]’i derecelendirin; daha iyisini yapabileceğinizi düşünüyorsanız [email protected]’in üzerine yerleştirin ve bölgeyi ele geçirin.

Dünyanın eserleriniz hakkında ne düşündüğünü görmek istiyorsanız, liderlik tablolarına göz atın. Bölgenizde kaçıncı sırada olduğunuzu ve küresel ölçekte performansınızı görebilir, takip ettiğiniz diğer [email protected] kullanıcılarına karşı ne durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Kazandığınız kredileri kullanarak [email protected] mağazasından yeni özellikler alın, daha iyi graffiti eserleri oluşturun ve liderlik tablolarında üst sıralara çıkın.

Facebook’ta oturum açın ve [email protected] başarılarınızı Facebook arkadaşlarınızla paylaşın. Yeni bir [email protected] oluşturduğunuzda ve kullandığınızda, etiket kazandığınızda veya seviye atladığınızda profiliniz otomatik güncellenir.

PlayStation Store’dan [email protected]’i indirin ve graffiti eserlerinizi dünyanın dört bir yanındaki insanlarla paylaşın.

 

[email protected] Oluşturma

Şaheserinizi nasıl mükemmelleştireceksiniz

PlayStation Vita uygulaması [email protected], yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız ve sanatsal şaheserlerinizi gittiğiniz her yere bırakmanız için ideal yolu sunuyor. Endişelenmeyin, binaları veya anıtları tahrif etmeyeceksiniz. PlayStation Vita’nın gücü sayesinde, graffiti eserleriniz sistemin dokunmatik ekranının artırılmış gerçeklik özellikleriyle hayat bulacak.

İşe başlamak için yaratma aracına girin. Burada [email protected] oluşturacak, düzenleyecek ve iyileştireceksiniz. Burada FX paleti, sprey, harf stilleri ve renkler gibi neredeyse sınırsız sayıda seçenek bulacaksınız. Ne oluşturacaksınız? Alevlerle bezeli, büyük harflerle yazılmış takma adınız mı? Şeker renkli, kabarık yazı stilinde ya da fosforlu boyadan iplerle çevrili şirin bir [email protected] mi? Olasılıklar sınırsız; daha fazla eser yarattıkça daha fazla kredi kazanabilir ve bu kredileri kullanarak [email protected] mağazasından ekstra yazı tipleri, efektler ve etiketler gibi harika özellikler satın alabilirsiniz.

Sihrinizi konuşturduktan sonra, [email protected]’inizi dilediğiniz yere yerleştirin ve eserinizi arka kameradan görün. Yeteneğinizi sergilemek istediğiniz yer bir başkası tarafından kapılmış mı? Sorun değil; [email protected]’inizi üzerine yerleştirin ve bölgeyi kendinizin yapın.

Diğer [email protected] kullanıcıları sizin eserlerinizi araştırıp inceleyebilir ve yeteneklerinizi derecelendirerek ne düşündüklerini ifade edebilir. Hatta sizin [email protected]’inizin üzerine [email protected] yerleştirebilirler; bu çekişmeyle kimin sokak sanatını konuşturarak [email protected]’i yeni seviyelere çıkarabileceğini görebilirsiniz.

 

[email protected] Oluşturmaya Başlayın

Sanat yeteneğinizi gittiğiniz her yerde açığa çıkarın

Dünyaya yaratıcılığınızla iz bırakmaya hazır mısınız? PlayStation Vita için özel olarak geliştirilen artırılmış gerçeklik graffiti uygulaması [email protected] ile tarzınızı her zaman, her yerde sergileyin.

Uygulamayı PlayStation Store’dan indirdikten sonra hızla profil oluşturun; profilinizi oluşturduktan sonra sanal [email protected]’lerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı araç kullanarak [email protected] oluşturun, ardından dışarı çıkın ve benzersiz sanat eserlerinizle gerçek bir konumu ele geçirin.

PS Viita ve 3G’nin gücü sayesinde, dışarı çıktığınızda PS Vita’nızın arka kamerası vasıtasıyla sizin ve başkalarının çalışmalarınızı görebilirsiniz. [email protected] sadece duvarlar ve binalar için değil; sokak çalışmalarınızın merkezini oluşturduğu [email protected] alanı adı verilen bölgeleri kendinizin yapabilirsiniz.

Bir acemi olarak çıktığınız yolda, daha fazla [email protected] oluşturup yerleştirerek üst sıralara çıkacaksınız. İlerledikçe puan ve etiketlerin yanı sıra diğer [email protected] kullanıcılarının saygısını da kazanacaksınız. Yaratıcılığınızın sesini dinleyin ve takipçilerinizi etkilemek için yeni araçlar keşfedin.

PS Vita’nın artırılmış gerçeklik ve 3G özelliklerini kullanarak, [email protected]’lerinizi hayal gücünüzün sizi götürdüğü her yere ekleyin.

 

Uygulamanın metin tanıtımı için kaynak: tr.playstation.com

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da