Ubisoft’dan Beklenen Duyuru Geldi: Rayman: Legends PS Vita’da

Tarih May 28 2013 - 12:38am - Skaty
1266
Güncelleme: 30 Mayıs 2013

PS Vita özel tanıtım videosu çıktı.

YouTube Preview Image

ps vita rayman legends

İspanyol oyun tedarikçisi FNAC, birkez daha haklı çıktı. Aylar önce Rayman: Legends‘i PS Vita için de listelemişlerdi ve nihayet bugün oyunun resmi duyurusu Ubisoft tarafından yapıldı ve Vita sürümü resmilik kazandı.

Vita sürümünde tüm Rayman: Legends içeriklerinin yanı sıra ekstra karakterler, kostümler ve haritalar da bulunacak. Ekstralara eski Rayman oyunlarında gözüken bazı karakterler de dahil edilmiş ve Vita’ya özel kontrollerle birleştirilmiş. Görünüşe göre Rayman severler serinin bu oyununu en dolu şekilde Vita’da oynayabilecek, ayrıca Vita kullanıcıları Rayman karakterlerine Prince of Persia ve Splinter Cell kostümlerini de giydirebilecek.

Multiplayer co-op’un WiFi ile kullanılabileceği de verilen bilgiler arasında olup, multiplayer kullanıcıları aynı bölgeden seçilecek. Yani EU bölgesi EU bölgesi kullanıcılarla US bölgesi de US kullanıcılarla oynayabilecek, aynı Mortal Kombat’ta olduğu gibi. Oyunu yurtdışından almayı düşünürseniz bu bilgi aklınızda bulunsun.

Rayman: Legends Vita’nın 3DS portundan daha önce duyurulması da dikkat çeken bir diğer unsur ancak şaşırtıcı değil. Çünkü Rayman: Origins de aynı şekilde 3DS’den önce piyasaya çıkmış ve resmi olmayan rakamlara göre Vita’da daha fazla satmıştı. Ubisoft E3’de Vita sürümünden bahsedecektir.

Çıkış tarihi de konsol sürümleri ile aynı zamanda olacağı belirtiliyor yani 30 Ağustos’ta.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da