Ücretsiz 30 Günlük PS Plus Üyeliği İçin Kaydolun!

Tarih Kas 6 2012 - 8:01pm - Skaty
4166

Önümüzdeki haftalarda PS Vita’ya özel PlayStation Plus sistemi kullanıma sunulacak. Bu yüzden Sony, kullanıcıların PlayStation Plus sistemini deneyimleyebilmesi için ücretsiz üyelikler dağıtıyor.

PlayStation Network hesabınızın 30 gün süresince Plus statüsüne yükseltilmesi için yapmanız gereken şey buradaki Facebook sayfasını beğenmek ve formu doldurup ilgili kodun size ulaşmasını beklemek. Şu an için kodlar gönderilmeye başlanmadı, sistem devreye girdiğinde gönderilmesi muhtemel.

PlayStation Plus avantajlarından bazıları:

 • Oyunlar: PlayStation Plus üyeleri, üyelikleri devam ettiği sürece ücretsiz PS Vita oyunlarını indirip kullanabilecekler. Ücretsiz oyunlar dönem dönem kullanıma sunulacak ve bu oyunların duyuruları ilerleyen günlerde yapılacak.
 • İndirimler: Plus üyeleri PS Vita içerikleri için özel indirim fırsatlarından yararlanabilecekler.
 • Oyun kayıtları için çevrimiçi depolama alanı: 1GB’a kadar oyun kayıt yedekleme verilerini kolayca depolayın ve diğer PlayStation 3 sistemlerinden erişin. Online Game Save Storage özelliğini destekleyen oyunlarda, oyun kayıt dosyaları PSN hesabınıza otomatik bulut yedekleme gerçekleştirir.
 • Otomatik İçerik İndirme ve Yazılım Güncelleme: PS Vita otomatik olarak oyun demoları ve güncellemeleri indirir. Ayrıca istenirse sistem yazılımı da otomatiğe ayarlanabilir. İndirmeler ve yükleme işlemleri PS Vita’yı uyku moduna aldığınızda başlar.
 • Otomatik Trophy Senkronizasyonu: Belirlenen zamanda trophy’ler otomatik olarak PSN hesabınızla senkronize edilir.

PlayStation Plus hizmeti PS Vita’da kasım ayında kullanılabilir olacak. Şu an Playstation Plus üyelikleri 1 yıllık 99 TL, 3 aylık ise 29 TL’den satışta. Yeni üyeliklerin Avrupa için %25 indirimli olması bekleniyor.

Dikkat! TR PlayStation tanıtım sayfasında kodun kullanımına ilişkin bilgileri mutlaka okuyun. Kodun kullanımı için hesapta kredi kartının tanımlı olması ve gerekiyor. 30 Günün sonunda sistem Plus üyeliğini 90 günlük olarak otomatik uzatıyor ve ücreti kredi kartınızdan tahsil ediliyor. Bunun için uzatmayı düşünmüyorsanız ya da memnun kalmadıysanız 30 gün dolmadan üyeliği iptal etmeniz gerekiyor.

Bilgilendirme için forum üyelerimizden xmax‘a teşekkürler.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Boudolino

  http://tr.playstation.com/legal/detail/item540378/PLAYSTATION®PLUS-30-GÜNLÜK-DENEME/ şartlarda kredi kartının gerekli olduğunu ve otomatik 90 günlük abonelik ile yenileneceğini söylüyor.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Teşekkürler. Şartlarda 30 günlük denemeyi iptal edebileceğimiz yazıyor, yani 30 gün dolmadan iptal edersek uzatma işlemi gerçekleşmeyecek. 

   • 02

    ülke seçiminde türkiye yok?

 • Boudolino

  kusura bakmayin  http://kisalink.tk/ji3 

 • FiFAScoReR

  Çekilişe katılan herkes bundan faydalanıyormu

 • cagatay

  Otomatik güncelleme sakat 3 5 tane basit oyun için deymez,sony nin yeni kurnazlığı.
  belki açıkları kapata bilir,otomatik olarak ve bunu yapmakta özgürler.

 • Bidaat

  us psn kullanıcılarıda faydalanbiliyormu?

 • Berkay

  Üyeliği nasıl iptal edicez peki ?

 • egin

  Arkadaşlar bi zahmet şunu açıklayın. Eğer 30 günlük üyeliği kullandıktan sonra iptal etmenin yolu yoksa hiç bulaşmayalım.

 • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

  https://account.sonyentertainmentnetwork.com

  Buradaki adresten giriş yapıldığında servisler/ps plus’dan otomatik yenilemeyi iptal edebiliyormuşuz, fakat şuan plus olmadığım için o seçeneği göremiyorum.

 • Herotiq2

  türkiye yok nası iş bu ?

 • enis

  Online oyunlarda neden ps plus üyeliği gerekiyor ki özellikle Türkiye de … Çoğu oyuncu zaten benim gibi kendi kazancı olmayan çocuklar..Zaten konsolu zor aldırdık birde oyunlar pahalı e bizde paramız boşuna gitmesin diye online moduda olan oyunlar alıyoruz (örn:gta5) ancak onlineye girebilmek için ps plus üyeliği gerek diyor ve kafayı yiyoruz…

  Şimdi belkide 1 -2 kişi çıkıpta ps plus üyesi olursan her ay bedava 2 oyun var diyecek bende şimdiden söyleyeyim arkadaş PS4 te verdikleri oyunlar ataride oynanacak oyunlar ayıptır lütfen

  Uzun lafın kısası bu sistem Türkiye de çok gereksiz bir sistem dediğim gibi çoğu oyucunun daha kendi kazancı bile yok malesef umarım en kısa zamanda yetkili kişiler bu durumun farkına varırda bu gereksiz durumu düzeltirler