Urban Trial Freestyle, Türünün Gözdesi Olacak

Tarih Oca 17 2013 - 7:46pm - Skaty
1566

urban trials vita

Bu türde, yani arcade stili motor yarışı oyunlarını düşündüğümüzde aklımıza “eğlenceli” ama görsel yönden çok gelişmemiş örnekler aklımıza geliyor. Urban Trial Freestyle, bu ön yargıyı yıkacak bir oyun olma yolunda ilerliyor. Geliştiriciden gelen bilgiler ve paylaşılan ekran görüntülerine baktığımızda bu oyun türünü bambaşka bir boyuta taşıyacak gibi gözüküyor.

          

Urban Trial Freestyle, oyuncularına en yüksek düzeyde grafiksel şölenin yanında en sıkı rekabetçi ortam sözünü de veriyor. Oyunda 100’den fazla farklı lider tablosu bulunuyor. Oyuncular çok çeşitli konularda bir birleri ile yarışabilecekler ve en iyi olanlar farklı lakaplar kazanacak, elbette lakabını koruyabilmek için skorunu da koruması gerekecek. 20 Farklı pist ve her pistte düzinelerce farklı aktivide bulunuyor, her aktivitenin de kendine göre ayrı bir lider tablosu bulunuyor.

Rekabet bu kadar sıkıyken oyunun en iyi zamanını yapan kişiyle yarışmamak da olmaz. Bunu yapabilmek için oyunda Time Attack adında bir mod bulunacak. Bu mod, pistte en iyi zamanı yapan kişiyle yarışmanıza olanak sağlıyor, modda  Dünya geneli en iyi ya da arkadaşların arasında en iyi şeklinde ayarlama yapılabiliyor.

Siz çılgınca yarışınızı yaparken arka fonda da farklı atraksiyonlar faaliyet gösterecek örneğin polis kovalamacaları, şaşkın seyirciler, barikatlar, patlamalar … kısacası çılgın bir sürücüye motor verdiğinizde olabilecek her şey.

Oyunun henüz net bir çıkış tarihi paylaşılmadı ancak resmi blog sayfası bunun çok yakında olacağını söylüyor.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • UMBUT

    Gelsin, hareket getirir :)