Urban Trials “Freestyle” İçin Yeni Tanıtım Videosu

Tarih Kas 27 2012 - 4:52pm - Skaty
1386

İlk kez 2011 GamesCom’da gösterilen Urban Trials için yeni ismiyle bir tanıtım videosu yanınlandı. Urban Trials Freestyle 2013’ün ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Geliştiriciliğini Polonya’dan Tate Interactive’in üstlendiği oyun, 2012’nin ilk çeyreğinde çıkarılması planlanıyordu ancak uzunca bir erteleme ile 2013’e sarkıtıldı. Bisiklet ve motor oyunlarını sevenler Urban Trials’ın konsept olarak RedLynx’in Trials’ına benzediğini fark etmiştir.

Oyunda time-trial, challenge modlarının yanı sıra 20 farklı level de bulunacak. Oyun içinde sergilediğiniz artistik hareketler ve yarış performansınıza göre araçlarda özelleştirmeler de mümkün olacak. Geliştiricinin dediğine göre, bu yarış oyunu diğerlerinden farklı olarak içerisinde “korku” öğeleri de barındıracak. Gerilimli yarışlar nasıl olacak merak konusu.

Sony Urban Trial’si GamesCom 2011’de  Assassin’s Creed, BioShock, FIFA ve Call of Duty gibi dev isimlerle birlikte duyurmuştu, anlaşılan oyuna oldukça fazla önem veriliyor.

İşte yeni tanıtım videosu:

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Mkaanyesillik

  Umarım;

  Güzel Olur.
  Ucuz Olur.
  TRPSN’de Olur.
  Kaliteli Olur.
  Uzun Olur.
  Multiplayer Olur.
  Çevre Detayları Mükemmel Olur.

 • Hakanyagdi

  Ucuz olup da istediklerinin olması neredeyse imkansız.

  • Mkaanyesillik

   Ucuzdan kastım 18.99 TL değil dostum, 89tlye kadar tamam ama konsol sattıran oyun sınıfına bile girmeyen bi oyunu bize 135 ya da 122 tlye satmasınlar temennim bu..

 • ulgen

  video private?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Video nedense bu şekilde gizliye alınmış, farklı bir kaynak anca bugün bulabildim ve düzelttim.